Kelnės moterims: kaip išlikti visuomet moteriškomis ir elegantiškomis

Nors dailiosios lyties atstovių garderobas tarsi yra neatsiejamas nuo suknelių ir sijonų, šiuolaikinė moteris jau neįsivaizduoja savo aprangos be patogių ir stilingų kelnių. Jas moterys dėvi visur: darbe, sportuodamos, vakarėlyje ar net itin iškilmingoje puotoje. Svarbu tinkamai pasirinkti ir galite tapti tikra vakaro pažiba net vakarinėmis suknelėmis vilkinčių damų būryje. Tad į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkanti moteriškas kelnes?

Nesvarbu ar ruošiatės įsigyti vieną porą kelnių ar net keletą, apgalvokite biudžeto dydį, kurį galėsite skirti šiam pirkiniui. Jeigu finansinės galimbės neriboja, tuomet puiku. Nedvejodamos leiskitės į malonią garderobo papildymo kelionę. Jeigu, visgi, galite skirti tik apibrėžtą sumą drabužių įsigijimui, o kelnių porą norisi nusipirkti ne vieną, tuomet pasinaudokite šiomis dienomis dažnai prekybos pasaulyje egzistuojančiu reiškiniu – sezono išpardavimais. Ir nemanykite, jog tokie išpardavimai taikomi tik toms prekėms, kurių nešiojimo sezonas jau eina į pabaigą. Labai dažnai, sakykim, prasidedant šiltajam metų laikotarpiui, organizuojamas naujų prekių pristatymas su didelėmis nuolaidomis. Nesijaudinkite, jog tai gali būti noras atsikratyti nekokybiškų prekių partija. Tiesiog prekybininkai nori atkreipti dėmesį į naujai pasirodysiančias mados naujoves, o jums, tuo tarpu, suteikiamas šansas įsigyti madingą ir vos ne per pusiau pigesnį rūbą.

Pirmiausia, ką derėtų apgalvoti kiekvienai moteriai, renkantis kelnes - kur ir kokiomis progomis jas dėvėsite. Nuo to, kur dėvėsite kelnes, priklausys galimi modeliai ir medžiagos pasirinkimas. Oficialioms progoms, be abejonės, tinkamiausios bus klasikinio stiliaus kelnės iš itin kokybiško audinio. Šventinei aprangai galite pasirinkti ryškesnes spalvas, laisvesnio stiliaus modelius, bet pirmenybę teikite, vėlgi, medžiagos kokybei. Laisvalaikiui, ypač vasarai, pirkdamos kelnes pirmiausia sutelkite dėmesį į patogumą ir praktiškumą. Lengvos, nesiglamžančios, pačių įvairiausių stilių ir raštų kelnės leis jaustis patogiai tiek gamtoje, tiek didmiesčio gatvėje,tiek kurorto kavinėje. Visuomet madingos ir stilingai atrodančios vasarai skirtos kelnės – lininiai bridžai, šortai ar žemę šluojančios plačios kelnės. Beje, jos turi vieną trūkumą – greitai glamžosi. Tačiau nesijaudinkite, lininių audinių gerbėjai sako, jog šiek tiek pasiglamžę lininės kelnės moterims ne tik atrodys crazy stilingai, bet ir leis odai kvėpuoti ir siūs aplinkiniams žinutę, jog dėvite išties kokybišką rūbą.

Apgalvokite jau turimą savo garderobą. Iš karto patraukė dėmesį stilingos ir neįprastai atrodančios kelnės? Puiku, tačiau skirkite keletą akimirkų apgalvoti ar turėsite prie ko jas derinti. Jeigu iš karto nusprendėte prie kokių jūsų spintoje kabančių palaidinių, tunikų ar švarkelių šios kelnės tiks visu šimtu procentų, tuomet matuokitės ir pirkite nedvejodamos.

Be abejonės, lengviausiai kone prie visų turimų drabužių bus priderinamos juodos ar pilkos spalvos kelnės. Tačiau, artėjant vasarai, visuomet norisi pasipuošti ryškesnių spalvų apdarais. Jeigu savo garderobe turite mažai spalvotų drabužių, tačiau norite iš esmės atsinaujinti, pirkite patikusias margaspalves ar nekuklios spalvos kelnes. Jos puikiai pagyvins jau turimas pastelinių spalvų palaidinukes ar kitus blankesnius garderobo akcentus.

Galiausiai, kad ir kaip nekantraujate parsinešti į namus itin patikusias kelnes, visuomet įvertinkite savo figūros ypatumus. Kas tinka ilgakojei lieknai moteriai, tas gali atrodyti visai neskoningai mažo ūgio apvalutei merginai. Nusiminti dėl to neverta. Posakis – nėra negražių moterų, jas tokiomis padaro tik netinkama apranga – išties teisingas. Todėl drąsiai ir atvirai apsvarstykite visus aspektus ir vasarą galėsite pasitikti dėvėdamos naujas, stilingas ir lyg specialiai jums pasiūtas kelnes.

Visus įmanomus dydžius, gausybę spalvų ir modelių gera kaina rasite čia: JEANS4YOU.LT vasaros išpardavimas.