Kalėdinių dovanų idėjos tėvams: dovanokite patirtis ir naujus įspūdžius

Asociatyvi nuotrauka

Kalėdos – magiška ir jauki šventė, kurios daugelis neįsivaizduoja be dovanų. Kalėdinės dovanos – tai būdas parodyti dėmesį bei nudžiuginti artimuosius. Tačiau vis sudėtingiau išrinkti dovanas žmonėms, kurie visko turi, tad geriausia išeitis – dovanoti įspūdžius ir naujas patirtis. Taigi, štai kalėdinių dovanų idėjos, kurios nudžiugins Jūsų tėvelius!

SPA ir kiti malonumai

Procedūrų kompleksai yra tikras išsigelbėjimas, kai laiko mažai, o norisi išbandyti viską bei atpalaiduoti visą kūną nuo galvos iki pirštų galiukų. Dovanos vyrams Kalėdų proga – iššūkis, todėl mieliau išrinkite bendrą dovaną abiems tėveliams iškart. Tokiu atveju puikiai tinka masažai dviems, įvairios sveikatinimosi terapijos, poilsis su nakvyne.

Tai – ypatinga palaima tiek jaunam, tiek vyresniam, tiek vyrui, tiek moteriai. Masažai ypač efektyviai atpalaiduoja visą kūną, pašalina įtampą, ramina bei teigiamai veikia viso organizmo pusiausvyrą, sumažina dirglumą bei grąžina gerą savijautą. Na, o poilsis dviese – atgaivina romantiką ir padidina tarpusavio meilę, aistrą.

Degustacija ar vakarienė

Leiskite tėvams, visus savo pojūčius ir jausmus sutelkti tik į maisto skonį ir aromatą. Nepamirštamą vakarą jie praleis vakarieniaudami visiškoje tamsoje! Tikrąjį maisto skonį iš naujo atras tamsoje ragaudami ypatingus patiekalus. Restorane svečius pasitiks dar prie durų, kur ir prasidės naujų atradimų vakaras. Vakarienės metu, visiškoje tamsoje, grojant muzikai, visi ragaus įvairiausius patiekalus. Valgomas maistas įgaus kitą prasmę, o gurmanai pajaus dar niekad nepatirtus pojūčius.

Jeigu maistas Jums ir Jūsų tėvams reiškia ne tik alkio numalšinimą, bet ir skonių bei pojūčių šokį burnoje – dovanokite degustaciją! Tai gali būti žuvies, sūrio, vyno, alaus ar kito alkoholinio gėrimo ragavimas, taip pat tokių desertų kaip vaflių, šokolado ir t. t.

Kelionė

Nesvarbu ar tai kelionė po Lietuvą, ar kažkur svetur. Tai staigmena, kuri žadą atimtų kiekvienam. Todėl jei finansai leidžia, padovanokite tėvams galimybę pažinti pasaulį, praplėsti akiratį, pamatyti naujas kultūras, žmones, ragauti naujus patiekalus ir t. t.

Tačiau vietoj kelionės po Europą, galima įteikti ir kelionę į Ventės ragą, Nidą, Palangą, Druskininkus, Anykščius ar bet kurį kitą šalies kampelį. Vis dėlto, ar žinojote, kad kelionės turi itin gerų savybių sveikatai? Jos smarkiai siejasi su masažų nauda, tad štai priežastys, kodėl verta keliauti:

• Padeda mažinti stresą

• Suteikia galimybę pabėgti nuo kasdienybės

• Kuriami malonūs prisiminimai

• Padeda mokytis, pažinti naujus dalykus

• Gerina santykius.

Užs. nr. 551 r