Piniginei ir gamtai draugiška moters higiena: kokia ji?

Asociatyvi nuotrauka

Intymi moters higiena – ypač svarbi sritis, kai reikia pateisinti pačius įvairiausius lūkesčius, pavyzdžiui, ne tik užtikrinti higieniškumą, komfortą bei saugumą, bet ir žinoti, kad jūsų pasirinkti su šia sritimi susiję sprendimai yra draugiški tiek jūsų piniginei, tiek aplinkai. Vienas moters higienos pasirinkimų, kuris tikrai gali garantuoti draugiškumą tiek piniginei, tiek aplinkai, yra menstruacinės taurelės. Taigi, metas sužinoti, kaip ir kodėl jos yra draugiškos jūsų piniginei bei aplinkai.

įsitikinti tikrai nesunku. Štai, pavyzdžiui, vos už keliolika eurų galite įsigyti dviejų taurelių rinkinį, kurias galėsite naudoti pakaitomis, o jei tinkamai prižiūrėsite, jos jums tarnaus tikrai ne vienerius metus.
Na, o jei keliolika eurų skirtumėte kitam pasirinkimui, t.y. higieniniams paketams, nesunku suskaičiuoti, kad jų jums pakaktų vos keliems mėnesiams. Taigi, menstruacinės taurelės tikrai yra jūsų piniginei draugiška bei greitai atsiperkanti investicija.
Tačiau ir tai – dar ne viskas; svarbu pastebėti, kad higieninių paketų naudojimas turi ir tam tikrų pasekmių. Viena jų – didelis kiekis atliekų, kurios, beje, suyra ypač negreitai. Na, o nusprendusios naudoti menstruacines taureles, jūs išvengsite atliekų. Be to, svarbus yra ir gamybos procesas: gaminant šias taureles, gamta yra teršiama mažiau nei gaminant higieninius paketus.
Taigi, apibendrinant belieka tik pridurti, kad menstruacinės taurelės yra idealus pasirinkimas, jei jūsų tikslas – pasirūpinti savo higiena, užtikrinant draugiškumą piniginei bei gamtai. Šis pirkinys tikrai netruks atsipirkti, o jį naudojant, nesusidarys atliekų.
Tad investuoti į šį moterišką pirkinuką tikrai verta, o, kad išsirinktumėte labiausiai tinkantį, atkreipkite dėmesį ir į tam tikras detales. Ypač puikiu pasirinkimu gali tapti kelių taurelių rinkinys – jas patogiai galima naudotis pakaitomis. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad šios taurelės ne tik taupo jūsų pinigus bei tausoja aplinką – jos taupo ir jūsų laiką: jei įprastus higieninius paketus tenka keisti kas 4 – 6 valandas, tai taurelę reikės keisti tik kas 8 – 12 valandų.