Maratone žibėjo ir plungiškiai

Ado VASILIAUSKO nuotr.
42 km įveikęs Andrius Preibys užėmė 5-ąją vietą
Sekmadienį vykusiame „Rimi – Vilniau maratone“ savo kojų greitį išbandė ir Plungės „Versmės“ klubo nariai – Andrius Preibys bei Rimvydas Alminas. Ir abu svarbiausiame ir didžiausiame Lietuvos bėgimo renginyje iškovojo aukštas vietas.

Tarp bėgikų jau gerai žinomas, įvairiose bėgimo varžybose nuolat prizines vietas pelnantis A. Preibys pasirinko bėgti ilgiausią tos dienos trasą – 42 km ir 195 metrus. Maratono distanciją Andrius įveikė per 2 val. 37 min. ir 40 sekundžių ir tarp 618 dalyvių užėmė aukštą 5-ąją vietą.

Deja, ant nugalėtojų pakylos jam lipti neteko – nors ankstesniais metais būdavo apdovanojami 6 maratoną greičiausiai įveikę bėgikai, šiemet nuspręsta pagerbti tik laimėjusius 3 pirmąsias vietas.

Aukštu rezultatu gali pasigirti ir kitas „Versmės“ klubo narys Rimvydas Alminas. Jis 10 km distanciją įveikė ketvirtas, trasoje užtrukęs 33 min. ir 22 sekundes.