Šiauliuose išdalyti daugiakovės medaliai

Šiauliuose Lengvosios atletikos manieže surengtose Lietuvos vaikų, jaunučių ir suaugusių daugiakovių taurės varžybose varžėsi sportininkai iš Šiaulių, Joniškio rajono, Panevėžio, Elektrėnų, Klaipėdos, Plungės. Sportininkai šokdami per barjerus turėjo nubėgti 60 metrų, šokti į aukštį, tolį, stumti rutulį ir bėgti 600 metrų.

Mergaičių penkiakovės nugalėtojomis tapo Enrika Ragainytė iš Klaipėdos. E. Ragainytei iš vienuolikos dalyvių geriausiai sekėsi šokti į aukštį (1,56 cm).

Berniukų penkiakovėje susirungė 15 dalyvių. Laimėjo elektrėniškis Arnas Lasevičius. Šiam sportininkui geriausiai pavyko šuolis į tolį (1,47 cm).

Penkiakovininkių jaunučių grupėje varžėsi 8 dalyvės. Pirmąją vietą užėmė šiaulietė Raminta Klimašauskaitė. D. Maceikienės auklėtinė geriausiai pasirodė šuolio į tolį rungtyje. Nušokta 4,94 metro.

Jaunučių vaikinų grupėje buvo 12 dalyvių. Iš jų daugiausiai taškų surinko šiaulietis Dominykas Čekanauskas. Vaikinas varžovus lenkė visose rungtyse, tačiau stumdamas rutulį pademonstravo geriausią rezultatą – 4 kilogramų rutulį D. Čekanauskas nustūmė 12,04 metro.

Suaugusiųjų penkiakovės varžybose pirmąsias vietas pasidalijo klaipėdiečiai Ligita Motiejauskaitė ir Vykintas Dolobauskas.

„Šiaulių krašto“ inf.

Giedriaus BARANAUSKO nuotr.

DAUGIAKOVĖ: Viena iš penkių daugiakovės rungčių buvo 60 metrų barjerinis bėgimas, čia antrą vietą užėmė šiaulietis Faustas Kavaliauskas (pirmas iš dešinės).