Kreivų žibintų kvartalas

Linos RUIBIENĖS nuotrauka
Dėl išsikraipiusių stulpų kaltas įšalas
„Žemaičio“ redakciją pasiekė skaitytojo siųstas laiškas, kuriame plungiškis dalinasi savo pastebėjimu, esą važiuojant Plungės S. Nėries gatve į akis krinta kreivai sustatyti apšvietimo stulpai, kurie čia įrengti dar visai neseniai.

„Technikos S. Nėries gatvėje nebesimato, tad galima suprasti, kad rekonstrukcijos darbai čia baigti. Dėl kelio darbų kokybės beveik nėra kur prikibti, bet siūlau atkreipti dėmesį į naujus elektros stulpus, tiksliau į tai, kaip lygiai jie sustatyti. Gulsčiuko nedėjau, bet iš akies žiūrint dar tokių kreivų niekur neteko matyti...“ – rašo vyriškis.

Ir iš tiesų, važiuojant S. Nėries gatve plika akimi matyti, jog kai kurie gatvės apšvietimo stulpai palinkę, tad ir mums kilo klausimas – kodėl?

Šį klausimą uždavėme Plungės miesto seniūnei Dangirutei Jurkuvienei. Ji patvirtino, kad problemos esamą ir kad ją ruošiamasi netrukus išspręsti.

„Gyventojo pastebėjimas, kad S. Nėries gatvėje praėjusių metų lapkričio ir gruodžio mėnesiais montuoti apšvietimo stulpai yra išsikraipę tikrai pagrįstas. Kaip paaiškino stulpus montavusi įmonė, žiemos metu jų įrengti taip, kad pašalui išėjus pavasarį nebūtų išsikraipymų, neįmanoma. Žiemos darbų padariniai bus ištaisyti dar šios savaitės eigoje“, – patikino D. Jurkuvienė.