Tvarkingoje spintoje, daugiau vietos stilingiems rūbams

Pavasaris puikus metas atnaujinti savo garderobą lengvesniais, gaivesnių spalvų rūbais bei aksesuarais. Prieš skubant į parduotuvę verta plačiai atverti savo rūbų spintos duris ir įvertinti jos turinį. Didelė tikimybė, kad čia rasite tiek pamirštų dailių drabužių, tiek rūbų, kurie tik užima vietą ir trukdo pamatyti, kad turite ką apsirengti.

Pradėkite nuo vietos atlaisvinimo sezoniniams rūbams

Bendra taisyklė yra, kad kuo mažiau lentynose bus nenaudojamų drabužių, tuo aiškiau matysis ką turite ir ko trūksta. Taigi, pavasarį šiltiems rūbams (kurie šiemet liko taip ir nesulaukę žiemos šalčių) metas užleisti lentynas šiltojo sezono garderobui. Megztinius, storo audinio sukneles, kelnes bei kitus rūbus supakuokite į dėžes ir padėkite atokiau. Svarbu skirti laiko ir dėmesio įsitikinti, kad atidedate švarius ir tvarkingus drabužius – rudenį netikėtai užklupus pirmosioms šalnom, bus gera išsitraukti minkštą, gaiva kvepiantį megztuką.

Spintoje neturi likti vietos ir netinkamo dydžio bei nenešiojamiems rūbams

Šaltojo sezono rūbus perkrausčius į antresoles ar atokesnes lentynas, verta kritiškai įvertinti pavasariui ir vasarai skirtą garderobo dalį. Dvyliktoje klasėje nešioti džinsai ar dviem dydžiais per maža suknelė tikriausiai ir šį sezoną liks ant atsarginių suolelio. Tai gal bus geriau, jei figūros pokyčių laukiančių rūbų sandėliukas neužims nešioti tinkamų rūbų vietos? Ne mažiau svarbu ir tai, kad nuolat matomi savo laimingos valandos belaukiantys rūbai, liūdina, nes netiesiogiai byloja apie poreikį tobulinti savo kūną. Gyvenimas bus gražesnis, jei neleisite drabužiams gadinti savo nuotaikos ir spintoje pasiliksite tik tuos, kurie jums tinka ir patinka.

Atkreipkite dėmesį ir į tą įmantraus kirpimo palaidinę, kuri nedera su turimais sijonais bei kelnėmis, ar tuniką, kuri buvo super madinga prieš du metus. Su laiku, net ir itin atidžiai prižiūrimuose spintoje nusėda sluoksnis drabužių, kurie yra tinkamo dydžio, bet niekaip neranda kalbos su kitais rūbais. Jų vietose, žinoma, puikiai galėtų įsitaisyti širdžiai miela ir stilinga apranga.

Rūbų atiduotuvės – pigus ir smagus būdas tiek išvalyti, tiek papildyti spintą

Kai jau aišku kurie rūbai keliauja į atsargą laukti rudens, o kuriems nebėra kelio atgalios į spintą, galima suorganizuoti smagias jų išleistuves. Keičiantis sezonams ne tik jūsų, bet ir jūsų draugių ir pažįstamų spintos patiria pertvarką, todėl pavasario pradžia yra puikus metas rūbų atiduotuvėms. Jums per maža ar per didelė suknelė gali tikti ir patikti draugei, o šios spintoje nepritapusi rankinė gali tapti jūsų mėgstamu aksesuaru. Per tokį namuose suorganizuotą „kuistuką“ iš namų išlydėsite nebenešiojamus drabužius, tikėtina, spintą papildysite naujais perliukais ir ne mažiau svarbu – smagiai praleisite laiką su draugėmis. Naujų spintų neradusius rūbus paaukokite labdarai.

Stilingi nauji pirkiniai tik žinant ko trūksta jūsų spintoje

Sutvarkius rūbų spintą bus paprasta įvertinti ko turite ir ko čia trūksta. Rūbų parduotuvėje lengva pasiduoti pagundai nusipirkti dar tris sijonus, nors praverstų keletas naujų palaidinių ar patogūs džinsai. Nuo spontaniškų pirkinių, taigi ir neracionalių išlaidų, padės susilaikyti trūkstamų drabužių bei aksesuarų sąrašas. Internetinėje parduotuvėje https://www.utenostrikotazas.lt naujoje pavasario kolekcijoje rasite įkvepiančių spalvų dailių suknelių.