„Draugystės projektas“ tęsis ne vienerius metus

Akademiko A. Jucio progimnazijos nuotr.
Plungiškių moksleivių sukurtas koliažas apie jų krašto lankomiausias vietas
Prasidėjus karantinui mokyklų gyvenimas apsiribojo tik privačiomis erdvėmis. Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos mokytojų Rinetos Raudienės, Jolantos Putriuvienės, Rasos Vilimienės-Jurkės ir Danutės Užkurienės iniciatyva gegužę ir birželį drauge su Pažinimo licėjumi, esančiu Radviliškio rajone, Arimaičiuose, buvo pradėtas „Draugystės projektas“ . Netikėta pažintis prasidėjo internetinėje svetainėje idomipamoka.lt.

Akademiko A. Jucio progimnazijos ir Pažinimo licėjaus penktų klasių mokiniai rengė savo krašto lankomiausių bei istorinių vietų aprašymus, vertė juos į anglų kalbą, fotografavo, ieškojo nuotraukų interneto platybėse, kūrė koliažus ir pristatė nuotolinio mokymo platformoje.

Birželio 10 d. įvyko baigiamasis projekto pristatymas – integruota istorijos, anglų bei lietuvių kalbų ir informacinių technologijų pamoka.

Mokiniai įdėmiai klausėsi savo bendraamžių pristatymų, uždavinėjo klausimus, emocionaliai dalinosi aplankytų vietovių įspūdžiais. „Draugystės projekto“ metu sukurtos internetinės knygos vertos daugybės patiktukų!

„Draugystės projektas“ – puikaus bendradarbiavimo pradžia, kurį kartu su partneriais nusprendėme auginti tol, kol projekto dalyviai baigs progimnaziją. Jis padeda pažinti gimtąjį kraštą, atrasti tai, kas neatrasta, plėtoti galimybes, inicijuoti naujas idėjas ir veiklas. Draugystė veža!