Konservatorių rokiruotė Taryboje

Jurgitos NAGLIENĖS nuotrauka
Tarybos nariai sveikino V. Vaičikauskienę sugrįžus
Ketvirtadienį, dalyvaujant Vyriausiosios rinkimų komisijos atstovui, Rietavo savivaldybėje prisiekė naujoji Tarybos narė Vaida Vaičikauskienė, atstovaujanti Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams. Ji pakeitė iš Tarybos savo noru pasitraukusį kitą konservatorių Povilą Batavičių.

Įdomu tai, kad lygiai tokia pati rokiruotė prieš trejus metus buvo įvykusi ir ankstesnės kadencijos Taryboje. Tąkart savo pasitraukimą P. Batavičius motyvavo tuo, kad dėl darbų gausos nebegalės tinkamai atlikti Tarybos nario pareigų. Atsisakęs mandato, rietaviškis jį perleido bendrapartietei V. Vaičikauskienei.

2019-aisiais per savivaldos rinkimus P. Batavičius vėl teikė savo kandidatūrą ir sulaukė gyventojų palaikymo – buvo išrinktas į Tarybą, tačiau šiemet vėl nusprendė trauktis.

Taigi vietoj P. Batavičiaus Rietavo savivaldybės taryboje toliau darbuosis psichologė V. Vaičikauskienė, kurią kiti Tarybos nariai ketvirtadienį sveikino sugrįžus. Nuspręsta ją įtraukti į Švietimo, kultūros ir sporto komiteto narių sąrašą. O Finansų ir ekonomikos komitete P. Batavičių pakeis kita konservatorė Vilija Razmienė.