Labardžiuose – anglų kalbos stovykla

Organizatorių nuotraukos
Pas­ku­tinę dieną su­si­rin­ko abiejų sto­vyk­los pa­mainų da­ly­viai
Po ilgų mėnesių nuotolinio mokymo ir bendravimo virtualioje erdvėje šiemet buvo ypač svarbu, kad per vasaros atostogas vaikai ne tik pailsėtų, pabendrautų vieni su kitais, bet ir turėtų galimybę užsiimti prasminga ugdomąja veikla. Kaip tik tokią galimybę rugpjūčio 3–14 dienomis turėjo vaikai, atvykę į anglų kalbos stovyklą Labardžiuose.

Rietavo savivaldybės Irenėjaus Oginskio viešoji biblioteka kartu su kalbų mokykla Kalbų ir kultūrų lizdelis“ įgyvendino projektą „Stovykla anglų kalbos įgūdžių ugdymui“, kurį finansavo Rietavo savivaldybės administracija, taip suteikdama galimybę daugiau nei 40-čiai 6–11-kos metų amžiaus Rietavo savivaldybėje gyvenančių vaikų per atostogas nuveikti šį tą prasmingo.

Stovykloje vaikų laukė įvairūs iššūkiai, pramogos, edukacinė ir kūrybinė veikla. Netrūko nei įdomių praktinių anglų kalbos užduočių, nei aktyvaus žaidimo gryname ore ir erdvės vaikų kūrybiniams įgūdžiams lavinti.

Keturios dešimtys stovyklautojų atitolo nuo išmaniųjų ekranų ir su didžiuliu džiaugsmu leidosi į gamtą. Neišdildomą įspūdį vaikams paliko žygis į mišką.

Stovyklos metu nepamiršta ir knyga. Buvo skaitoma angliškai ir lietuviškai, o perskaitytos istorijos atgijo vaikų kurtuose etiuduose.

Stovykla nebūtų buvusi tokia sėkminga, jei ne profesonalios stovyklos vadovės ir savanorės. Jos įdėjo labai daug darbo ir širdies, kad vaikai ne tik linksmai praleistų laiką, bet ir pagerintų socialinius įgūdžius, taptų savarankiškesni ir dalyvautų užsiėmimuose, į kuriuos žaisminga forma integruotas anglų kalbos mokymas.