Mainai duos naudos

„Žemaičio“ nuotr.
A. Černeckis sakė, jog Savivaldybę tokie mainai tenkina
Rietavo savivaldybės administracija ir Automobilių kelių direkcija (LAKD) pasirašys bendradarbiavimo sutartį, iš kurios naudos turės abi. Rietavo savivaldybė savo žinion perims privažiuojamuosius kelius prie Daugėdų ir Gedikėnų, kuriuos įsipareigos prižiūrėti, o direkcija sutvarkys Rietavo bei Varnių gatves Tveruose ir Vatušių gatvę Rietave.

Meras Antanas Černeckis sakė, jog LAKD labiau nori ištisinių kelių, nes tokius prižiūrėti yra kur kas paprasčiau, tad išmainyti kelių atkarpėles jai tik į naudą.

Taigi LAKD privažiuojamąjį kelią prie Gedikėnų nuo kelio Narbutiškė–Akmenskynė bei privažiuojamąjį kelią prie Daugėdų nuo kelio Daugėdai–Užpeliai išmaino į Tverų Rietavo bei Varnių gatvių remontą. Šias gatves, einančias per visą miestelį, įsipareigoja kapitališkai sutvarkyti, įrengti takus, lietaus nuotekų ir apšvietimo tinklus bei atlikti kitas su šiais darbais susijusias procedūras.

Atrodo, kažkada išsakytas Tarybos nario Albino Maslausko, kilusio iš šių vietų, pastebėjimas, jog įvažiavus į Tverus jie atrodo tarsi voratinkliu aptraukti – taip trūksta šviesos, buvo išgirstas. Ir bent dvi Tverų gatvės bus geriau apšviestos.

Naudos turės ir Medingėnai – LAKD nuo bažnyčios iki kapinių įrengs apšvietimą, atnaujins asfalto dangą ją pašiurkštinant.

O vėliau, gal 2022 m., kaip patikslino Rietavo savivaldybės Ūkio plėtros ir investicijų skyriaus vedėjas Juozas Albauskas, direkcija imsis ir Vatušių gatvės, kurioje bus įrengtas šaligatvis ir lietaus nuotekų tinklai.