Rietaviškių ūkiškumas tapo pavyzdžiu

Dau­gia­bu­čio gy­ven­tojų nuo­trau­ka
Ir plušė­da­mi vy­rai ne­pra­ra­do nuo­tai­kos
Rietave esančio Kulių gatvės 34-ojo daugiabučio namo vyrai kartą susėdę nusprendė, kad reikia įsirengti aikštelę automobiliams statyti. Tad viso daugiabučio gyventojai, sudėję pinigų ir skyrę keturis savaitgalius savo laiko, dabar gali džiaugtis triūso rezultatais ir tuo, kad Klaipėdos apskrities policijos komisariato surengtame konkurse „Kaimynų kaimynas“ buvo nominuoti apdovanojimui.

Namo komendantas Marius Žilius „Žemaičiui“ sakė, kad burtis šiam tikslui kaimynų nereikėjo įkalbinėti. Tiek darbu, tiek pinigais jie prisidėjo noriai, mat visi čia yra kaimyniški, vieningi, bendraujantys tarpusavyje.

Aikštelėje plušėjo daugiausia vyrai: paruošė vietą, ją išpylė skalda, įrengė bortelius. O dalyvauti policijos Europos kaimynų dienai paminėti skirtame konkurse sumanė būtent moterys.

M. Žiliaus žmona Sandra, pamačiusi, kad toks konkursas vyksta, išsyk juo susidomėjo, o kaimynė Ieva konkursui nusiuntė šio gražaus darbo aprašymą.

„Visų geranoriškumas, supratingumas tampa apčiuopiamas ir matomas, kai kaimynas kaimynui ištiesia ranką… Norime parodyti, kad ir nedideliame miestelyje yra gerų žmonių, kurie negaili savo poilsio dienų, jėgų bei užkrečia teigiama energija ir darbais aplinkinius gyventojus“, – rašė Ieva.

Ketvirtadienį daugiabučio gyventojai jau sulaukė padėkų ir atminimo dovanų, kurias įteikė Rietavo policijos komisariato atstovai.

Darbštūs ir kaimyniški rietaviškiai neketina užmigti ant laurų. Jų planuose – naujomis trinkelėmis perkloti šaligatvį prie namo. Žinoma, vėlgi savo jėgomis ir lėšomis.

Rietavo policijos komisariato viršininkas Marius Vaičikauskas sakė, kad toks kaimyniškumo pavyzdys Rietave – ne pirmas, ir tikimasi, jog ne paskutinis.