Plungės krizių centro nuotr.
Plungės krizių centro bendruomenė su broliu Gediminu (dešinėje) Pakutuvėnuose
Plungės krizių centro kolektyvas vasario 24 dieną džiaugėsi neeiline proga pakeliauti po apylinkes. Šįkart kelionės tikslas buvo aplankyti Pakutuvėnus.

Brolio Gedimino kvietimu į Pakutuvėnų šventovę išsiruošė net 19 Plungės krizių centro gyventojų. Keliauninkai, lydimi direktoriaus Gintaro Armalio ir darbuotojų Ramutės Gedgaudienės bei Sandros Slavinskienės, buvo šiltai sutikti ir pakviesti į Pakutuvėnų bažnytėlę dalyvauti šv. Mišiose.

Po jų kompanijos laukė staigmena – garuojanti žuvienė, kurią išvirė Pakutuvėnuose dažnai viešinti Plungės policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkė Ingrida Juškaitė, bei kitos vaišės ir šiltas pokalbis prie arbatos puodelių su broliu Gediminu. Jo metu prisiminta, kad anksčiau Plungės krizių centro bendruomenė Pakutuvėnus aplankydavo gana dažnai, dalyvaudavo čia rengiamose talkose, tačiau laikui bėgant ši bendrystė nutrūko.

Pasivaišinus ir pabendravus nutarta atnaujinti nutrūkusius ryšius. Brolis Gediminas pakvietė Plungės krizių centro bendruomenę Pakutuvėnuose apsilankyti po Velykų, sušilus orams, kai jau bus pasibaigusi Gavėnia ir bus galima išsikepti gardžių šašlykų, pasidžiaugti bundančia gamta ir parskridusiais sparnuočiais, įsikūrusiais Plungės krizių centro sumeistrautuose ir broliui Gediminui dovanotuose inkiluose.

Jų keliauninkai į Pakutuvėnus atvežė net 8-is. Vieną dėkodami už gardžią žuvienę įteikė I. Juškaitei, o kiti padovanoti broliui Gediminui. Atsidėkodamas jis kompanijai įteikė visą maišą čia pat, Pakutuvėnuose, vasarą užaugintų moliūgų. Tad neilgtrukus po šios kelionės Plungės krizių centro kiemas pakvipo čia pat ant krosnelės virtu moliūgų ir kitų daržovių troškiniu.

Plungės krizių centro nuotr.
Brolio Gedimino dovanoti moliūgai netrukus virto gardžiu troškiniu