5 būtini baldai jūsų namams

Asociatyvi nuotrauka
Naujų namų įrengimas atrodo itin smagus procesas – pagaliau atsiranda galimybė įgyvendinti kūrybines idėjas. Kita vertus, finansinės galimybės ne visuomet sutampa su žemiškais norais. O didelis prekių pasirinkimas ir informacijos gausa, užuot palengvinę, priešingai, apsunkina sprendimų priėmimą. Visgi tam tikri baldai namuose pravers visada.

 

1. Lova

Sunku įsivaizduoti namus be lovos. Šiandien tokių baldų pasirinkimas itin platus. Galima lengvai rasti norimos formos, dydžio ir netgi konstrukcijos lovą, pavyzdžiui, su ar be daiktadėžės, o vaikų kambaryje galima pastatyti netgi dviaukštę. Kitą vertus, vis labiau populiarėja daugiafunkciai baldai, tokie kaip sofa lova. Taip puikus pasirinkimas norint sutaupyti vietos namuose arba tuomet, kai pirkti tiek vieną, tiek kitą yra per brangu. Jeigu jus domina tokių baldų parduotuvė, Klaipėda yra tas miestas, kuriame tikrai ją rasite. Spauskite ant nuorodos ir sužinokite tikslų adresą.

2. Darbo stalas

Kartais į namus tenka parsinešti ne tik darbo problemas, bet ir patį darbą. O ką jau kalbėti apie tai, kad daugelis dėl pandemijos buvo priversti palikti biurą ir dirbti iš namų. Neabejotina, kad patogiai darbo vietai būtinas tinkamas stalas ir kėdė. Be to, reikalavimus atitinkanti darbo vieta turi būti tinkamai apšviesta, todėl pravers ir stalinė lempa.

3. Valgomojo stalas

Niekas nenori valgyti pasidėjęs maistą ant grindų, todėl naujuose namuose tikrai pravers valgomojo stalas. Jeigu biudžetas yra ribotas, jo funkciją laikinai gali atlikti kitas baldas. Norint nušauti du zuikius vienu šūviu ir tuo pačiu sutaupyti vietos, pravers transformuojami stalai.

4. Spinta

Gyventi tarp dėžių tikrai nėra nei patogu, nei malonu. Spintos su stumdomomis durimis ar paprasčiausios kabyklos tikrai reikalingos naujuose namuose. O, pavyzdžiui, batų spintelės įsigijimą galima atidėti kuriam laikui. Papildomas patarimas – pasinaudokite ilgesniu būtiniausių baldų sąrašu ir praktiniais vadovai, padedančiais išvengti bereikalingų išlaidų ir apgalvotai įsirengti pirmąjį būstą.

5. Kėdės

Svečiams užėjus į namus, iškart pasiūlome prisėsti. Be to, tikrai niekas nenori nei dirbti, nei valgyti sėdėdamas ant grindų, todėl neįmanoma apsieiti be kėdžių. Nebūtina rinktis jų komplekto – galima stilingai tarpusavyje suderinti skirtingas kėdes. Jeigu šių baldų pirkimą vis dėlto norite atidėti, rengdami įkurtuves pasirūpinkite kitokiu sėdėjimo pagrindu.

Įrengdami namų erdvę, visada vadovaukitės asmeniniais poreikiais. Būtiniausių daiktų sąrašai gali palengvinti šio proceso eigą. Taigi drąsiai naudokitės šiame straipsnyje pateiktais patarimais ir lengviau susikurkite savo svajonių namus.

Užs. Nr. 392 r