7 unikalios dovanų idėjos jaunuoliams(-ėms)

„Unsplash“ nuotrauka
Jeigu svarstote, ką būtų galima jaunam žmogui padovanoti gimtadienio, mokslų baigimo, šventų Kalėdų ar kita, svarbia proga – šis straipsnis skirtas kaip tik jums. Mes apklausėme per 200 įvairių jaunuolių ir sužinojome, kokių dovanų jie labiausiai norėtų ar labiausiai tikisi.
Gauti atsakymai tikrai labai skyrėsi, tad mes surinkome 7 populiariausius ir juos jums pristatysime. Turėdami šias žinias galėsite išrinkti geriausias ir įsimintiniausias dovanas bet kuriam jaunam vaikinui ar merginai.

iPhone išmanusis telefonas
Ne paslaptis, kodėl iPhone telefonai yra tokie populiarūs. Jų dizainas – išskirtinis ir įspūdingas, ekranas – ryškus, daromos nuotraukos pasižymi įspūdinga kokybe, o techniniai sprendimai atspindi būtent tai, už ką žmonės moka ganėtinai nemažus pinigus. Taip, iPhone išmanusis nėra pigus, tačiau išmaniųjų telefonų rinkoje tai yra be konkurencijos geriausias visapusiškas pasirinkimas. Lyginant su Android išmaniaisiais, iPhone demonstruoja tikrai didesnį ilgaamžiškumą, mat, Android telefonai „atgyvena“ daug greičiau. Surinkimo kokybė taip pat yra kur kas aukštesnė, naudojamos brangesnės medžiagos. Visumoje, tai iPhone yra bene universaliausia, nors ir pakankamai brangi dovana. Išsirinkti geriausią „obuoliuką“ lengvai galite šioje svetainėje.


Kokybiška kuprinė
Lyginant su kitais įrašais šiame sąraše, kuprinė tikrai išsiskiria ir gali net atrodyti kiek keistai. Visgi nemaža dalis jaunuolių, pasirodo, jog yra nepatenkinti savo turima kuprine arba nori geresnio varianto pamokoms, studijoms, sportui ar kelionėms. Iš tiesų, tai turbūt tik moksleiviai, studentai ir turistai iš tiesų supranta, koks naudingas dalykas yra kuprinė. Turbūt ne veltui populiarus posakis – „Ką išmoksi, ant pečių nenešiosi“. Renkant kuprinę jaunuoliui(-ei) reikėtų stengtis suderinti grožį su praktiškumu. Taip pat dabar labai madingos ir išmaniosios kuprinės.


Laikrodis
Nesvarbu kokio amžiaus yra žmogus, laikrodis visada atrodo kaip labai gera dovana. Laikrodžių būna vyriškų ir moteriškų, klasikinių ir išmaniųjų, didelių ir mažų. Pasirinkimas tikrai yra platus, todėl svarbu šiek tiek pagalvoti apie žmogų, kuriam laikrodį dovanosite. Jaunam ir aktyviam žmogui tikriausiai patiks išmanus laikrodis arba išmanioji apyrankė, su kurios pagalba bus galima patogiau skaičiuoti nueitus žingsnius, nubėgtus kilometrus, o reikalui esant, matyti svarbiausius pranešimus. Jeigu jaunuoliai jau ieško darbo, vertina klasikinį stilių ir eleganciją, tikriausiai vertėtų pasidairyti klasikinio tipo mechaninio laikrodžio. Turbūt negalime nepaminėti to, kad geras laikrodis taip pat yra brangi dovana.


Stalo žaidimai
Viena pigiausių, bet ne ką mažiau geidžiamų dovanų mūsų sąraše – stalo žaidimai. Pradedant žymiaisiais „Alias“ ar „Monopoly“, baigiant naujosios kartos hitais – „Ticket to Ride“ bei „Lažinkimės“, stalo žaidimai yra puiki dovana žmonėms, kurie mėgsta laiką leisti kompanijoje. Žaidžiant stalo žaidimus ne tik, kad galima sveikai konkuruoti, tačiau ir pabendrauti, susibičiuliauti ir sukurti smagių akimirkų. Stalo žaidimų kainos yra tikrai ne pačios didžiausios (ypač, jei taikomos akcijos), Dėl to jie labai tinka kaip Kalėdų ar gimtadienio dovana. Išsirinkti iš gausaus stalo žaidimų asortimento galite varle.lt internetinėje parduotuvėje.


Nešiojamas kompiuteris
Turbūt visi supras, kodėl jaunas žmogus labai nori nešiojamo kompiuterio. Jį galima neštis į paskaitą, labai realu, kad kompiuterio reikės ruošiant pristatymus ar kursinius darbus. Ką jau kalbėti apie jo naudą darbui ar verslo kūrimui iš namų. Padovanoti nešiojamą kompiuterį populiaru mokslo metų, mokyklos ar studijų baigimo proga. Tai yra ne tik pramogų, tačiau ir darbo įrankis. Nešiojamą kompiuterį reikėtų pirkti pagal tai, kokius poreikius ir lūkesčius turi tie jaunuoliai. Galbūt vertėtų daugiau investuoti į galingą žaidimų nešiojamą kompiuterį, galbūt tiks Apple Macbook, o gal pakaks ir paprasto darbinio kompiuterio?


Kelionė
Kelialapiai yra populiari dovana užsienyje, ypač JAV. Lietuvoje keliones dovanoti dar nėra taip įprasta, tačiau tai tikrai bus įsimintinas bei unikalus dalykas. Ypač po mokyklos baigimo jaunam žmogui norisi kuo daugiau įspūdžių ir įsimintinų akimirkų. Prieš svarbius gyvenimo metus universitete ar po jų labai reikia plėsti akiratį. Galimybės pamatyti įdomias vietas ir susipažinti su įdomiais žmonėmis yra aukso vertės. Dėl to labai nemaža dalis jaunų žmonių myli ir tiesiog dievina keliones, tam aukoja visus savo pinigus bei apie tai svajoja kone 24/7. Ar dar reikia paaiškinimų, kodėl kelialapiai yra tokia geidžiama dovana?


Šuolis parašiutu
Na ir dar viena, galbūt kiek neįprasta, bet velniškai geidžiama dovana. Maždaug trečdalis respondentų įvardino, kad ši patirtis juos be galo vilioja ir domina. Šuolis parašiutu tikrai nėra kasdienė pramoga, bet dėl to tik smagiau. Adrenalinas, savo baimių įveikimas bei Žemė iš didelio aukščio atrodo kaip kažkas magiško ir labai išskirtinio. Įdomu ir tai, kad šokti su parašiutu nori tiek vyrai, tiek moterys, todėl, jeigu žinote, kad dovana keliaus adrenalino fanatikams, kodėl gi nepadovanojus būtent šuolio su parašiutu?

Užs. Nr. 65 r