8 įpročiai sveikiems plaukams

Asociatyvi nuotrauka
Blogos šukuosenos dienos numuša ūpą, o daugelis moterų sutiktų, jog tai taip pat sumažina pasitikėjimą savimi. Rečiau pasitaiko dienų, kada plaukai yra puikios būklės.

Plaukai kasdien susiduria su mechaniniais pažeidimais ir aplinkos poveikiu, todėl nenuostabu, kad gera šukuosena priklauso nuo įdėtų pastangų. Nors nėra vieno recepto, greitai pagerinančio plaukų būklę, galite į priežiūrą įtraukti keletą nedidelių pokyčių.

Plaukus šukuokite prieš dušą

Visų tipų plaukams naudingas minutę trunkantis iššukavimas ir sąvėlų panaikinimas. Šlapi plaukai lengvai lūžinėja, todėl susivėlusias sruogas iššukuokite prieš maudantis duše.

Teisingai naudokite kondicionierių

Daugeliui tipų plaukų, išskyrus labai ilgus plaukus, užtenka lašo kondicionieriaus, paskirstyto nuo plaukų vidurio link galų, galiausiai įtrinant ir į galvos odą. Galvos odai svarbu gauti drėgmės, todėl palikite kondicionerių įsigerti bent minutei prieš išskalaudami.

Palepinkite plaukus kaukėmis

Norėdami palaikyti plaukų drėgmę ir paslankumą, naudokite drėkinančią plaukų kaukę bent kartą per savaitę. Plaukų kaukes ir kitas priežiūros priemones galite įsigyti internetu: https://www.drogas.lt/ALA003/brand/noah.

Perskaitykite sudėtį

Išsirinkti iš begalės siūlomų plaukų priežiūros priemonių nelengva, todėl atkreipkite dėmesį, kad sudėtyje būtų kokoso arba argano aliejaus, alavijų ekstrakto arba spirulinos. Šie produktai maitina plaukus.

Valgykite subalansuotai

Jūsų plaukai sudaryti iš baltymų, todėl svarbu turėti baltymų gausią dietą. Šie produktai turėtų būti dažni jūsų valgiaraštyje: žuvis, mėsa, kiaušiniai, pupelės, uogos, špinatai ir kiti maisto produktai, kuriuose gausu vitaminų C ir E.

Sumažinkite vandens temperatūrą

Nors karštas vanduo nuteikia atpalaiduojančiai, jis erzina galvos odą ir ilgainiui gali susilpninti plaukus. Plaukite galvą šiltu vandeniu, o pabaigai nuskalaukite šaltu.

Saugokite plaukus nuo saulės

UV spinduliai pažeidžia ne tik odą, bet ir plaukus. Susišukavus nepamirškite užpurkšti nenuplaunamo lako, kurio sudėtyje yra ne mažesnis SPF 30.

Pakirpkite plaukus

Reguliarus plaukų pakirpimas užtikrina sruogų gyvybiškumą ir neleidžia išsišakoti galiukams. Jei nenorite plaukų sutrumpinti, paprašykite kirpėjo tik patrumpinti galiukus. Tai reikėtų atlikti maždaug kartą per du mėnesius.

Užs. Nr. 484 r