Dovanų ABC: nustebinti vyrus dar nebuvo taip paprasta

Asociatyvi nuotrauka

Ar gyvenime yra ypatingas žmogus, su kuriuo leidžiate laisvalaikį, sieja bendri pomėgiai ir interesai? Tikriausiai žinote, koks nuostabus jausmas aplanko, kai pavyksta jį nustebinti išskirtine dovana. Nors padaryti tobulą siurprizą nėra paprasta, dovanos vyrams gali tapti nepamirštamais prisiminimais ir suteikti gerų emocijų pliūpsnį.

Nuo aktyvaus laisvalaikio iki subtilių akimirkų


Skirkite šiek tiek laiko pagalvoti, ką žmogus, kuriam rengiate siurprizą, mielai išpakuotų. Tai šis tas prabangaus? O galbūt minimalistinio? Žinoma, svarbu atsižvelgti į savo biudžetą ir, aišku, vyro skonį, stilių, hobius bei gyvenimo būdą.
Ar jis ekstremalių pojūčių mėgėjas, linkęs mesti iššūkį pačioms beprotiškiausioms veikloms? Pradedant nuo superautomobilių ir pasivažinėjimo džipais, baigiant šuoliais parašiutu, šiam vyrui pramogos tiesiog privalo pulsuoti adrenalinu ir tapti iššūkiu. Jei esate gana drąsi(-us), dovanų čekis dviems suteiks progą leistis į patirtį kartu!
Jei vyras neabejingas technikos išradimams ir sudėtingoms konstrukcijoms, jį pakerės skrydis akrobatiniu lėktuvu. Realaus skrydžio simuliatorius – tai galimybė išbandyti skrydžio jaudulį pačiam ir pasikeisti vietomis su profesionaliu pilotu. Jei jis neabejingas technologijoms, lazerių žaidimas ir virtualios realybės pojūčiai jam atvers vartus į naują dimensiją.
Galbūt tai asmenybė, kuri švyti grožiu ir pasižymi išskirtiniu skoniu. Visada gerai atrodančiam ir pasitempusiam vyrui geriausios gimtadienio dovanos – tai dovanų čekis grožio paslaugoms. Juk jis neperžengia namų slenksčio prieš tai kruopščiai nesusišukavęs – šiam vyrui tiks ir patiks kirpimas, barzdos formavimo paslaugos, veido valymas. Be abejonių, ir kitos grožio dovanos – spa procedūros, masažai, stilisto konsultacija ar profesionali burnos higiena.
Žinoma, pasitaiko atvejų, kai vyras tvirtina, kad jis turi viską ir jam nieko nereikia. Galbūt kalėdinės dovanos gali tapti kelione dviems? Savaitgalis spa centre, pažintinės ir poilsinės kelionės Lietuvoje bei užsienyje suteiks geriausius įspūdžius abiems. Poilsio dovanos – tai geriausias būdas ištrūkti ir pasilepinti aukščiausios klasės malonumais pigiau.
Ieškote dovanos tėčiui, draugui ar vyrui gimtadienio, Kalėdų ar svarbių sukakčių proga? Svetainėje Beta.lt rasite šį tą, kas paliks neabejingą net išrankiausio skonio asmenybę. Dovanų kuponai internetu užtikrina patogumą – išrinksite personalizuotą dovaną pigiau, o galbūt įteiksite dovanų čekį ir vyras išsirinks tai, ko tik geidžia jo širdis.

Užs. Nr. 238 r