Šiais laikais daugeliui žmonių mobilusis yra svarbi gyvenimo dalis. Itin svarbi, kuri padeda ne tik komunikuoti, tačiau ir gauti reikalingą informaciją, visada po ranka turėti priemonę, kuri gali padėti susigaudyti esant bet kokioje situacijoje. Esant tokiai plačiai mobiliųjų pasiūla gali kilti klausimas – kurie yra geriausi? Tai ir bandysime suprasti aptardami svarbiausius aspektus, kuriuos reikia įvertinti renkantis

Android ar iOS?

Dažnai vienas iš pirmųjų aspektų, kuriam skiriamas dėmesys – operacinė sistema. Ši vertinimo gairė yra labai svarbi. Android telefonų pasiūla yra labai plati. Samsung, Xiaomi bei daugelis kitų prekinių vardų, kurie žinomi daugiau arba ne taip plačiai. iOS operacinės sistemos telefonus siūlo tik Apple. Iki šiol nėra vieningos nuomonės, ar iPhone yra verti savo kainos. Tačiau faktas, kad dažnai įprastus naudotis telefonu prie vienos operacinės sistemos – kitos naudojimas atrodo nebe toks patogus. Visgi, kartais verta išbandyti ir ką nors naujo, taip?

Kainos aspektai

Kitas niuansas, kuris gali padėti kiek pagreitinti paieškas, yra kaina. Kiekvienas žmogus geriausiai žino, kokios biudžeto galimybės atitinka jo piniginės poreikius. Kadangi šiuo metu daugelis perka telefonus internetu – kainas palyginti taip pat tampa labai paprasta. Tai padeda sutaupyti daug laiko.

Taip pat siūlome nepamiršti, kad dažniausiai internete galima kur kas paprasčiau pamatyti nuolaidas. Tokiu atveju sumokate mažiau, tačiau esate ramus dėl kokybės. Žinoma, gali tekti skirti laiko paieškoms, ypač, kai biudžetas yra ribotas, tačiau esame tikri, kad galiausiai rasite gerą kainos ir kokybės santykį.

Kameros charakteristikos

Daugeliui žmonių kamera yra viena svarbiausių funkcijų telefone. Ne veltui kai kurie net siūlo fotografavimo su telefonu paslaugas. Taip, jos nėra brangiai apmokamos, tačiau įrodo, kad mobilusis gali tapti puikia akimirkų įamžinimo priemone. Dėl to reikia rinktis pagal kameros kokybę. Tiksliau verta. Visgi, jeigu nesate didelis akimirkų įamžintojas – yra ir daugiau aspektų, kurie vertesni nei gera kamera.

Atminties aspektai

Štai labai svarbu rasti tokį telefoną, kuris turi kuo daugiau atminties, kuris yra talpus. Šiais laikais turėti mobiliuosius be programėlių gausos – net neverta. Būtent įvairios programėlės ir padaro telefonus funkcionaliais. O joms reikia atminties. Taip, galima įsigyti atminties korteles, tačiau tai yra papildomos išlaidos. Dažniausiai daugeliui kur kas labiau patinka, kur kas paprasčiau nusipirkti telefonus, kuriuose atminties yra daug, tad tilps ne tik reikalingos programėlės, tačiau ir įvairios nuotraukos, video įrašai.

Telefono dydis

Renkantis mobilųjį taip pat reikia skirti ir ekrano matmenims. Dydžių yra labai įvairių ir jų pasirinkimas – labai asmeniškas bei individualus. Vieni dažniausiai renkasi didesnių ekranų telefonus, kadangi jie mėgsta žiūrėti filmus bei laidas per mobilųjį telefoną. Tuo tarpu kiti renkasi mažų ekranų telefonus, kadangi jie atrodo kur kas saugesni. Čia jau kiekvieno pasirinkimas.

Dizainas

Ne ką mažiau svarbus aspektas yra ir dizainas. Koks telefonas Jums labiausiai patinka? Toks, kuris yra ryškus, traukia akis? O gal toks, kuris kvepia minimalizmu bei paprastumu? Esame tikri, kad kiekvienas ir kiekviena gali rasti tokį telefoną, kuris jam estetiškai patrauklus. Galiausiai, džiugu, kad šiuo metu pakeisti telefoną išvaizdą su įvairiais įdėklais galima labai greitai ir labai paprastai. Svarbiausia, kad mobilusis patiktų Jums. Taigi, kad ir kokios tuo metu yra mados – tai tik smulkmena, nes svarbiausia yra Jūsų poreikiai.

Užs. Nr. 595