Kaip pervežami motociklai?

Asociatyvi nuotr.

Transporto priemonių vežėjai prireikus veža ne tik automobilius, bet ir motociklus. Pastarieji būna pervežami ne tik po nelaimingų atsitikimų kelyje, bet ir tada, kai jie perkami arba parduodami. Šias paslaugas teikia daug įmonių, vieną patikimiausių iš jų galima rasti internete adresu  https://autopastas.com/.

Kokiais atvejais gali prireikti motociklų pervežimo paslaugos?

Kadangi motociklų aukcionai vyksta daugumoje Europos šalių, juose įsigijus naują ar naudotą dviratę transporto priemonę ją kaip nors reikia pargabenti namo į Lietuvą. Kartais nutinka ir taip, kad kelionėje motociklas rimtai sugenda arba papuola į avariją, tada jį irgi kaip nors reikia pargabenti namo. Todėl autovežių įmonės bet kuriuo iš šių atvejų yra pasirengusios jums atskubėti į pagalbą.

Iš kokių Europos šalių į Lietuvą gali būti parvežami motociklai?

Motociklų pervežimas yra vykdomas iš daugiau nei dvidešimties mūsų žemyno valstybių. Dažniausiai motociklai būna gabenami iš Vokietijos, Lenkijos, Skandinavijos pusiasalio šalių, Italijos, Ispanijos ir Portugalijos. Dėl jų gabenimo galima sudaryti vienkartines arba ilgalaikes paslaugų teikimo sutartis. Jas gali sudaryti ir pavieniai asmenys, ir verslo įmonės.

Kokiomis transporto priemonėmis būna pervežami motociklai ir kiek laiko gali užtrukti jų gabenimas?

Dviratės transporto priemonės būna pervežamos ne vien autovežiais, tralais, mini tralais, bet ir mikroautobusais. Pastarieji naudojami tada, kai reikia pargabenti nurodytu adresu vieną ar du motociklus. Motociklų pargabenimas iš užsienio kartais užtrunka iki keturių parų, pradedant jų pakrovimo ir baigiant krovinio priėmimo diena.

Kokių saugumo priemonių imasi motociklų pervežėjai?

Motociklų pervežėjai nepriekaištingai pasirūpina saugia jūsų jiems patikėtos transporto priemonės kelione iš vienos vietos į kitą. Motociklai būna pakuojami ant specialių padėklų, kurių rėmai yra metaliniai. Jie gali būti pervežami ir ant medinio padėklo, kuris atitinka motociklo išmatavimus. Kai motociklas užkeliamas ant padėklo, jo priekinis ratas būna įremiamas, priekinė dalis, esanti už tiltelio, specialiais diržais įtempiama i skirtingas puses. Taip pat diržu būna apjuosiamas galinis ratas, įtempiant jį į skirtingas puses. Taip įtvirtintas motociklas tikrai keliauja saugiai.

Užs. Nr. 523 r