Kalėdinė dovana jai: net 3 romantiškos idėjos

Metai artėja į pabaigą, o tai reiškia, kad jau pats laikas pradėti galvoti apie kalėdines dovanas. Kas kartą norisi savo antrąją pusę pradžiuginti kuo nors ypatingu. Deja, bet kalėdinių dovanų pirkimas kartais tampa tikru galvos skausmu. Taigi štai jums keletas patarimų, ką padovanoti savo mylimajai.

1. Naktiniai

Tai bene geriausia dovana Kalėdoms. Moterys mėgsta puoštis, todėl rūbų spintoje niekada nebus per daug. Taip pat tai puiki proga palepinti savo mylimąją ir galbūt išrinkti jai kai ką puošnaus. Naktiniai iš medvilnės, satino su siuvinėtais nėriniais, tinkleliu ar tiuliu išties puiki dovana moteriai. Seksualūs naktinukai yra tai, apie ką svajoja dauguma dailiosios lyties atstovių, tačiau nedrįsta savęs palepinti. Spauskite ant nuorodos, jei norite apžiūrėti platų asortimentą ir išrinkti kažką patrauklaus savo mylimajai.

2. Pižama

Galbūt jūsų antra pusė mėgsta ilgiau pamiegoti ir yra iš tų žmonių, kurie visą dieną neišlenda iš pižamos? Tuomet artėjančios šventės yra puiki proga padovanoti naują pižamą. Ypač dailiai atrodo komplektai su trumpais šortukais. Platus elektroninės parduotuvės asortimentas leis įtikti bet kuriai moteriai. Galite rinktis iš įvairiausių spalvų ir audinių pižamų pagal savo skonį.

3. Chalatas

Ar tai būtų šiltas pūkinis chalatas, ar šilkinis peniuaras – tokia dovana niekada neišeis iš mados. Jeigu jūsų antra pusė nuolat šąla, šiltas chalatas parodys tikrą rūpestį. O galbūt kaip tik norisi įnešti šiek tiek romantikos į jūsų santykius? Ar gali būti kas nors romantiškiau nei moteris, gerianti rytinę kavą ir apsigobusi dailiu satino peniuaru? O ir jūsų mylimoji pasijaus labiau gundanti ir viliojanti.

Taigi romantiškos dovanos visuomet suteikia daugiau intymumo poros santykiams. Tikimės, kad šie patarimai padės jums lengviau apsispręsti, renkant kalėdinę dovaną savo mylimajai. Pasinaudokite jais, kad artėjančios šventės taptų jaukesnės ir šiltesnės.

Užs. Nr. 576