Kodėl svarbus šaltas protas, kuomet užsitrenkia automobilio ar namų durys?

Asociatyvi nuotrauka
Avarinis atrakinimas yra paslauga, kurią galima rasti beveik kiekviename mieste. Ją teikiančios įmonės pasiruošusios padėti visiems, kurie išlaužė durų spyną, pametė ar sugadino raktą. Tokius meistrus nesunku rasti internete, tereikia paieškos sistemos svetainėje įvesti „atrakinti duris“ ir išsirinkti patinkantį.

Žinoma, spyną galite atidaryti ir savo rankomis – ją visada galite sulaužyti

Tačiau neturint tam įgūdžių ir žinių, tai užtruks ilgiau, o tada bandymas išspręsti problemą gali kainuoti brangiau. Kai ištinka tokia nelaimė, svarbu išlikti ramiems ir nepanikuoti. Daugelis iš mūsų yra jautrūs pamestiems automobilio raktams, ypač kai turime tik vieną raktų rinkinį. Tokiose situacijose dažnai priimame blogus sprendimus: stengiamės jėga varstyti užtrenktas duris, išdaužti stiklą, sugadinti spynas, automobilio apdailos detales. Todėl primygtinai rekomenduojame nebandyti patiems atidaryti spynos, ypač jei nesate tikri, kaip tai padaryti.

Raktų dirbtuvės, avarinio atrakinimo specialistai – Ozo Servisas teikia visas atrakinimo paslaugas, apie pagrindinę paslaugą bus kalbama.

Avarinis automobilio atrakinimas – kas tai ir kaip vyksta?

1. Automobilis avariniu būdu atrakintas. Saugiai išmontuojamos spynos ir avarinis naujų raktų, pritaikytų būtent jūsų spynoms, gamyba. Suprantamas šios situacijos skubumas, todėl dirbama greitai ir efektyviai, kad būtų daroma viskas, kad kuo greičiau grįžtumėte į įprastą ritmą. Ozo servisas teigia, jog profesionaliai konsultuojama telefonu bet kuriuo metu. Turi ne tik visą reikalingą įrangą ir įrankius, bet ir ilgametę patirtį, leidžiančią mėgautis maloniu aptarnavimu ir profesionaliu klausimų atsakymu.

2. Naujausios berakčių automobilių sistemos tarsi palengvina galvos skausmą automobilių savininkams, tačiau net ir beraktės sistemos atrakinimo mechanizme yra įmontuotas fizinis korpusas. Raktas yra ne tik automobilio identifikavimas, bet ir apsaugos nuo vagystės lustas. Taigi net jei sėdint tokiame automobilyje nebereikia kišti raktelio į spyną, deja, jį teks nešiotis su savimi. Žinoma, jei pametėte automobilio raktelius ir neturite kopijos, pirmas darbas yra padaryti naują, kad galėtumėte be kliūčių atrakinti ir užvesti automobilį.

3. Automobilio raktelio gaminimas nuo nulio apima kelis svarbius etapus, todėl reikalauja tikslumo, patirties ir kantrybės. Pirmiausia turite atkurti gamyklinius rakto nustatymus į specialų kodą. Kiekvienas raktas turi unikalų kodą, kurį galima gauti tik iš automobilio gamintojo.

4. Kai transporto priemonė atpažįsta aukšto dažnio signalą iš tinkamai užprogramuoto rakto, sistemos komponentai atrakinami ir automobilis užvedamas. Priešingai nei daugelis mano, automobilio raktams pagaminti neužtenka tik iškirpti raktų ašmenis. Tuo labiau, kai šiuolaikinio automobilio raktelis skaitmenizuotas ir automobilis neužrakintas. Taigi Ozo serviso užduotis – naudojant pažangią įrangą suprogramuoti naujai pagamintus raktus ir susieti juos su konkrečiu automobiliu, nepažeidžiant gamintojo rekomendacijų ir apsaugoti Jus nuo bet kokio rakto gedimo ar net vagystės.

Avarinis namų durų atidarymas – procesas, su kuriuo nenorime susidurti nė vienas

Atsarginis namų raktų komplektas dažniausiai dedamas namuose. Tai neprotingas sprendimas, nes net ir pametę namų raktus, vis tiek negalėtume išeiti iš namų. Neįmanoma grįžti namo, jei namuose nėra kitų, o raktas pamestas lauke. Taigi būkite protingi ir nelaikykite atsarginių namų raktų namuose. Juos geriausia patikėti artimam kaimynui ar geram bičiuliui, kad prireikus galėtumėte įeiti į savo namus be raktų.

Laikas yra labai svarbus, kai reikia pagalbos, o kritinėse situacijose ne visada pavyksta įvertinti racionaliai. „Ozo Servise“ gausite greitą aptarnavimą su nuolaida. Įmonės darbuotojai atrakins reikiamas spynas ir nedelsdami jas pakeis, kad jūsų namai niekada nebūtų nesaugūs.

Užs. Nr. 176 r