Autorių nuotr.
Plėvelės ir membranos yra reikalingos visokeriopai augalų apsaugai sode. Kaip žinia, augalai augdami susiduria su įvairiomis sudėtingomis aplinkos sąlygomis. Juos veikia temperatūros svyravimai, per didelė drėgmė ar sausra, saulės spinduliuotė. Dažnai neišvengiami ir įvairių kenkėjų bei graužikų antpuoliai. Siekiant nuo visų šių veiksnių apsisaugoti, naudojamos plėvelės ir membranos, kurios iš tiesų gali būti labai įvairių rūšių.

Toliau šiame trumpame straipsnyje galėsite sužinoti, kokios būna membranos bei plėvelės, kokiomis savybėmis jos pasižymi, kaip jas pritaikyti. Rasite platų kokybiškų membranų bei plėvelių asortimentą internetu geromis kainomis.

Apsauginės sodo plėvelių savybės

Plėvelės ir membranos kuriamos naudojant kokybiškas ir tvirtas medžiagas, pasižyminčias įvairiomis apsauginėmis savybėmis. Modernios gamybos technologijos užtikrina ilgalaikį atsparumą ir aukštą efektyvumo lygį. Kaip galima pritaikyti apsaugines pleveles ir kokie jų apsauginiai poveikiai, priklauso nuo Jūsų sodininkystės poreikių ir konkretaus pasirinkimo.

Galima būtų išskirti kelių skirtingų tipų membranas bei plėveles. Vienos plėvelės saugo nuo šalnų ir temperatūros svyravimų. Kitos yra taikomos siekiant apsaugoti augalus nuo UV spinduliuotės pertekliaus, taipogi nuo įvairių kenkėjų, graužikų. Esama taip pat ir universalių, daugumai apsaugos poreikių tinkamų pasirinkimų.

Skaitykite prekių aprašymus. Pasirinkę Jus dominantį variantą rasite išsamią informaciją, kurioje nurodyta tiksli plėvelių sudėtis, taip pat panaudojimo galimybės. Jeigu kils klausimų, visuomet kreipkitės į specialistus, kurie pasirūpins į viską atsakyti ir padės pasirinkti tinkamiausius variantus.

Platus plėvelių ir membranų sodo augalams pasirinkimas

Internetu galima rasti iš tiesų labai platų įvairių membranų bei plėvelių asortimentą. Jame – ištisa paletė pasirinkimų skirtingomis kainomis. Skiriasi plėvelių parametrai bei dydžiai, konkretus pritaikymas.

Šiltos plėvelės bus nepamainomas augalų apsaugos būdas tiek šiltnamyje, tiek po atviru dangumi, uždengiant trapius daigus. Naudojant plėveles taip pat lengviau kovoti su kenkėjais, piktžolėmis, todėl tai labai praktiškas ir patogus sodo priežiūros įrankis. Asortimente rasite dar ir daugiau įvairių pasirinkimų sodo priežiūrai. Tai iš esmės viskas nuo darbo įrankių, iki įvairių apsauginių tinklelių, plėvelių, laistymo įrangos ir ne tik.

Daugiau apie membranas bei plėveles ir jų pasirinkimus sužinosite: https://sodasirnamas.lt/lauko-baldai/