Laiko tėkmė veide: hialurono injekcijos skuba į pagalbą

Asociatyvi nuotrauka
Laikas bėga nesustodamas. Tai galime matyti, kai auga mūsų vaikai, kai keičiasi aplinka, kurioje esame. Veido sritis – ne išimtis. Dažnai gyvenimo patirtis ir metai atsispindi būtent jame. Kai kuriems senėjimo procesai gali būti itin stiprūs, paveikti kasdienį gyvenimą, pasitikėjimą savimi. Jie yra natūralūs ir neišvengiami, tačiau gali būti efektyviai sulėtinami. Laimei, šiais laikais, kai plastinė chirurgija itin pažengusi, būdai, kaip laiko žymes veide sumažinti, tobulėja ir paprastėja. Todėl aptarkime vieną iš jų – hialurono rūgšties injekcijas.

Kas tai yra?

Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, gaminama žmogaus kūne. Jos su metais mažėja, todėl pradeda ryškėti raukšlės, oda plonėja ir sausėja. Hialurono injekcijos – tai būdas efektyviai pristabdyti senėjimo procesų veide žymes, sustangrinti odą bei palaikyti tinkamą drėgmės lygį joje. Ši procedūra yra gana neskausminga, greita ir paprasta. Po jos galima iškart ir be didelių ar rimtų apribojimų grįžti į kasdienį gyvenimą, darbą. 

Dažnai ją atlikdami grožio chirurgijos ekspertai naudoja kremą, kuris sumažina odos jautrumą. Taip skausmas ir diskomfortas sumažinamas iki minimalaus lygio. Be to, atlikus injekcijas, jų rezultatai matosi nuo 6 iki 8 mėnesių. Būtent kas tiek laiko jas specialistai jas rekomenduoja ir kartoti, norint išlaikyti skaisčią odą ir norimus veido kontūrus.

Itin sparčiai populiarėja

Šios injekcijos būtent dėl savo rezultatų ir procedūros greitumo itin sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Vis daugiau vyresnio amžiaus pacientų, siekdami atgauti tobulus veido bruožus ir susigrąžinti pasitikėjimą savimi, renkasi šią greitą procedūrą. Visgi, svarbu atminti, kad amžius nėra pagrindinis kriterijus atliekant šią procedūrą. Ją noriai renkasi ir jaunesni pacientai, norėdami padailinti savo veido kontūrus. 

Kaip rasti tinkamą kliniką?

Svajojant apie tobulesnius veido bruožus, jaunatviškesnę ir skaistesnę odą nereikėtų pamiršti, kad svarbu atsakingai rinktis kliniką, kurioje bus procedūra atliekama. Dauguma susivilioję pigiais pasiūlymais renkasi abejotinos reputacijos klinikas ar asmenis. Tai yra itin pavojinga: tokie neapgalvoti ir nepasverti sprendimai vėliau gali nemenkai atsiliepti sveikatai. Todėl, ieškodami tinkamos klinikos, kurioje norite hialurono injekcijų apsvarstykite šiuos aspektus:

    • buvusių klientų atsiliepimai. Rekomenduojama atidžiai išnagrinėti klinikos interneto svetainę. Neretoje puikuojasi atliktų operacijų rezultatų pavyzdžiai. Panagrinėkite juos, kritiškai įvertinkite. Taip pat, jei siūloma, paskaitykite ir žodinius atsiliepimus tiek interneto platybėse, tiek pačiam tinklapyje. 

    • Komandos sudėtis. Reikia įsitikinti, kad klinikoje dirba aukšto lygio profesionalai, pasidomėti jų reputacija, profesine veikla, jei įmanoma – ir išsilavinimu.

    • Žinomumas. Vėlgi vertėtų pasidomėti, kokią nuomonė sklando apie įstaigą, ar ji žinoma, ar klientai ja patenkinti.

Šie paprasti aspektai leis pasirinkti tinkamą specialistų komandą, kuriai bus saugu patikėti brangiausią savo turtą – sveikatą. Taip pat, pasirinkus kliniką reikėtų susisiekti su ja, suderinti susitikimą, konsultaciją su jūsų pasirinktu plastikos chirurgu. Tinkamoje klinikoje konsultacija bus išsami, ir pateiktas pasiūlymas bus sukurtas specialiai jums ir jūsų poreikiams.

Norint atrodyti jaunatviškai ir spindėti pasitikėjimu savimi, nereikia net skalpelio, o tai sugundo ne vieną. Nuostabiausia tai, kad ir rezultatai išlieka ir džiugina pacientą itin ilgai. Be to, tinkama klinika suteiks visas reikiamas žinias, atsakys į visus rūpimus klausimus ir pateiks specialiai jums skirtus sprendimus. Todėl šis pasirinkimas turėtų būti atidžiai apgalvotas. Tai padarius tinkamai nereikės jaudintis dėl nieko, beliks tik džiaugtis nuostabiais rezultatais ir jaunatviška išvaizda.

Užs. Nr. 55 r