Iš mados neišeinantis modernus interjeras – kaip jį atskleisti?

Jeigu reikėtų išrinkti interjero stilių-karalių, neabejotinai juo taptų modernus interjero stilius. Ne vienas šios srities dizaineris pabrėžia, kad tai universaliausias stilius, kuriam būdingas praktiškumas, subtilumas, aiškios ir tiesios linijos. Moderniame interjere viskas turi savo vietą ir paskirtį. Pasirodo, kad modernumo galima suteikti bet kokiam namų dekorui. Patarimais, kaip tai padaryti, dalinamės šiame straipsnyje.

Atviras gyvenamosios erdvės planas

Moderniuose namuose paprastai dominuoja atviros erdvės. Vienas iš pavyzdžių – maisto gaminimo erdvė, susiliejanti su valgomuoju ar svetaine. Jeigu jūsų namai yra pakankamai dideli, drąsiai rinkitės erdvų baldų išdėstymą. Nuo svetainėje esančios sofos gali atsiverti vaizdas į pramogų zoną su televizoriumi. Toks erdvės planas puikiai pasiteisina ir tuomet, kai svetainė jungiasi su maisto gaminimo zona. Jis leidžia laisvai bendrauti su šeima ar draugais, pavyzdžiui, gaminant maistą.

Tinkamos spalvų paletės pasirinkimas

Moderniame interjero dizaine paprastai vyrauja neutralios spalvos, kurios sustiprina funkcionalumo pojūtį. Sienoms ir daugumai baldų galima naudot įvairius baltos, pilkos, smėlio ar juodos spalvos tonus. Jie puikiai tiks ir langų uždangoms, pavyzdžiui, roletams. Ko gero, tai vienas geriausių pasirinkimų moderniame interjere. Roletai Klaipėda, Vilnius, Kaunas, Šiauliai ar Panevėžys – nesvarbu, kuris variantas jums aktualiausias. Kiekviename iš šių miestų rasite didelį stilingų ir funkcionalių roletų pasirinkimą.

Tiesa, grįžtant prie spalvų pasirinkimo, tam, kad erdvė netaptų pernelyg nuobodi, namų dekorą galite papildyti ir ryškesniais atspalviais. Tam tinka tiek dekoratyvinės pagalvėlės, tiek kilimai, tiek įvairūs gyvi augalai.

Geometrinių raštų įtraukimas

Geometrinių raštų naudojimas yra dar vienas būdas, padedantis suteikti namams modernų įvaizdį. Modernaus stiliaus interjere paprastai vyrauja tiesios linijos, lygūs kraštai ir minimalistinės tekstūros. O geometriniai – apskritimo, stačiakampio ar kvadrato formos – raštai visa tai tarsi suvienija. Galite naudoti jais dekoruotus indus, staltieses, lovatieses ir kitas interjero detales, tokiu būdu suteikdami interjerui daugiau gyvybingumo.

Sveikintinas pasirinkimas gali būti ir monochrominių spalvų roletai su geometriniais raštais. Platus šių langų uždangų audinių pasirinkimas leidžia lengvai atrasti būtent modernaus stiliaus interjere labiausiai tinkantį variantą.

Kartais norint pakeisti savo namų aplinką nereikia milžiniškų pastangų. Svarbiausia gerai apgalvoti, kokių tiksliai pokyčių norima ir kokią naudą jie atneš. Jei trokštate, kad jūsų namai įgautų daugiau modernumo, šie patarimai tikrai pravers. Žinoma, kad ir kokio stiliaus interjerą norėtumėte sukurti, visada atsižvelkite į save. Juk namai – tai jūsų tvirtovė, kurioje turėtumėte jaustis kuo geriau.

Užs, Nr. 46