Pramogų ir dovanų idėjos Valentino dienos šventei

Shutterstock nuotrauka
Vasario 14-oji jau visai arti, o jūs vis dar neturite šventinių planų? Peržiūrėkite kelis pasiūlymus, kaip nudžiuginti savo mylimuosius, kad ši diena jums abiem būtų ypatinga.

Fondiu rinkinys dviem – kaip tik tai, ko trūksta gurmaniškam šventiniam Valentino stalui. Šį romantišką vakarą daugiau kažko ypatingo ir nereikia, tik degančių žvakių ir indo su tirpstančiu šokoladu, kuriame galima mirkyti uogas ir vaisių gabalėlius, ragauti ir mėgautis buvimu kartu.


Kavos aparatas – jei esate prisiekę kavos gerbėjai, tiesiog negalite apsieiti be tokio prietaiso. Galėsite mėgautis net keliais skirtingai paruoštos kavos variantais, išbandyti kelias pieno plakimo sistemas. Neabejojame, kad kasdienis kavos gėrimo ritualas jus tikrai suartins.


Scrabble stalo žaidimas – puiki dovana porai linksmam laisvalaikiui namuose. Žaidimo tematiką susiekite su meilės švente, su žodžiais, apibūdinančiais jūsų mylimą žmogų.


Dėlionė su bendra jūsų nuotrauka – ne tik vaikams tinkanti pramoga. Juk įdomu paspėlioti, kuriam priklauso viena ar kita kūno dalis. Turite vaikų ir norite sudėti bendrą visos šeimos nuotrauką? Puiku, vaikai mielai įsitrauks į žaidimą. Jei norite, vėliau tą nuotrauką galite įsirėminti.


Židinys – niekas geriau nesukurs jaukumo jūsų namuose. Tikrai būtų simboliška ir malonu šį romantišką vakarą praleisti prie židinio. Rinkitės pagal savo skonį ir galimybes. Na, tikro židinio gal ir nespėsite įsirengti, bet jį kuo puikiausiai galima pakeisti biožidiniu ir mėgautis natūralia ugnimi tiesiog kambaryje. Aukšta kokybė ir paprasta priežiūra, jokio dūmų kvapo ar suodžių. Modernūs elektriniai židiniai taip pat sukuria natūralios ugnies įspūdį. Galbūt jūsų Valentino vakaro jaukumui tetrūksta tik tokios interjero detalės?


Grilis – paskutiniu metu labai pamėgtas virtuvės prietaisas. O ir pasirinkimas yra gana platus: didesnis, mažesnis, skirtas virtuvei ar laukui, elektrinis, dujinis ar kūrenamas malkomis. Jeigu dievinate kepsnius ant grotelių, ši virtuvinė technika taps tikru jūsų pagalbininku per visas šventes.


Maisto gaminimo rinkinys – romantišką vakarienę galima pasigaminti, užsisakius maisto produktus, kuriuos jums atrinks pagal konkretų receptą ir pristatys į namus. Jokio didelio vargo stovint eilėje prekybos centre. Tereikia išsirinkti, ką norėtumėte pasigaminti: sočią vakarienę, lengvus užkandžius, o gal šventinį desertą? Galbūt tokia dovana sau jus išlaisvins nuo didesnių buities rūpesčių. Galbūt patirsite šventinio pasiruošimo jaudulį kartu gamindami kokį gurmanišką patiekalą. O gal netgi sukursite naujas maisto ruošimo drauge tradicijas.


Sauna – kur geriau galima palepinti kūną ir sielą, nusimesti visus dienos rūpesčius, jei ne karštoje pirtelėje šalia mylimo žmogaus? Turint galimybę, tikrai verta įsigyti tokį dvivietį įrenginį, kuris neužims daug vietos jūsų namuose, didelių elektros išlaidų irgi neturėsite, o patiriamas malonumas tikrai bus vertas jos kainos.


Masažinė vonia – norint tokios dovanos Valentino dienai, reikėtų pradėti ja rūpintis iš anksto, nes vonios įrengimas ilgokai užtrunka. Jeigu manote, kad iki šios šventės niekaip nespėsite, atidėkite šį sumanymą kitai progai ir nenusiminkite. Bent jau burbulinio masažo vonios kilimėlį tikrai spėsite įsigyti laiku. Jį pritaikysite bet kurioje vonioje ir galėsite nuolat mėgautis šio įrenginio teikiamais malonumais: atpalaiduojančiu masažu ir aromaterapija. Jūsų brangiam žmogui tokia dovana taip pat įtiks.


Masažo krėslas – jeigu jūsų antroji pusė svajoja apie veiksmingą įrenginį žvalumui ir sveikatai palaikyti, atsipalaiduoti po sunkios dienos ir nusiraminti – tai būtų visai tinkama Valentino dienos dovana abiem. Ką geresnio galima padovanoti mylimam žmogui, jei ne galimybę atgauti jėgas ir pagerinti savijautą?Pasiūlėme keletą idėjų dovanoms, tikimės, kad išsirinksite kažką tinkamo sau. O gal patys netikėtai atrasite kažką dar įdomesnio. Turbūt ne taip svarbu, kokia bus dovana. Ji vis tiek nepakeis meilės, dėmesio, šilumos – tų nuoširdžiausių jausmų, kuriais turėtume džiuginti savo artimus žmones ne tik Valentino dieną.