Renkamės durų rankena. 8 klausimai, kuriuos turite sau užduoti

Tinkamos rankenos durims yra ne smulkmena, tačiau esmė. Nors pačiose duryse jos yra gana mažos, tačiau tik tokiu atveju, kai rankena yra tinkama – pačios durys taip pat bus funkcionalios.

Jeigu šiuo metu Jus domina durų rankenos, taigi, ieškote varianto, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius – tokiu atveju siūlome sau užduoti kelis klausimus. Tikimės, kad jų atsakymai Jums padės rasti tinkamas rankenas. Tokias, kurios bus ne tik funkcionalios, tačiau ir tarnaus labai daug metų, atrodys gražiai, puoš aplinką, kurioje yra gera būti.

1. Koks yra Jūsų biudžetas?

Durų rankenų pasiūla yra labai plati ir dažnai žmogaus biudžetas pirmiausia ir apsprendžia, kuris variantas Jums labiausiai tinkamas. Siūlome nepamiršti, kad šiuo metu su variantais galima susipažinti internete. Tai padeda kur kas paprasčiau palyginti opcijas. Taip pat ir greičiau pamatyti akcijas, o tai yra puiki galimybė sutaupyti.

2. Ar reikia išmanių rankenų?

Šiuo metu daugelis žmonių renkasi išmanias rankenas, kurias atveria platesnes galimybes. Jos dažniausiai yra naudojamos lauko durims. Vidinėms durims galima taip pat, tačiau dažniausiai užsakomos tuomet, kai reikia papildomos apsaugos verslo objektams. Žinoma, ribų nėra. Galite ir vidines namų duris komponuoti su išmaniomis rankenomis. Tačiau ir to reikia?

3. Ar tinka pirkimas internetu?

Jeigu Jums tinka pirkimas internetu – tokia galimybe pirmiausia ir siūlome pasinaudoti. Tai yra šansas džiaugtis rankenomis, kurios bus rastos ne tik greitai, tačiau ir pigiau, kadangi perkama su akcija. Svarbiausia yra pirkti iš tų, kurie siūlo gaminius legaliai.

4. Ar ieškote lauko, ar kambario durims skirtos rankenos?

Rankenos ne veltui yra klasifikuojamos pagal tai, kokiomis durims jos labiausiai tinka. Vienos dažniausiai atitinka lauko durų poreikius, o kitos – kambario durų. Žinoma, kad lauko durims tinkamos rankenos turi būti kur kas atsparesnės aplinkos poveikiams, kurie yra. Dėl to jos dažniausiai yra gaminamos ir iš patvaresnės medžiagos.

5. Ar svarbu, kad jos būtų žinomo gamintojo?

Kai kurie renkasi prekes, kurios visada yra tik žinomų prekinių vardų. Ar tai Jums yra svarbu? Kai kurie nori, kad durų rankenos būtų tokio paties gamintojo kaip ir spynos, kurios taip pat komponuojamos į duris. Taip, tai gali būti viena iš gairių, kuri padeda greičiau rasti Jums tinkamą variantą.

6. Kokios medžiagos rankenos Jums labiausiai tinka?

Nors dažniausiai yra pasirenkamos metalinės, tačiau tai tikrai nėra vienintelė opcija. Dažniausiai įvairesnių medžiagų rankenos yra siūlomos kambario durims, kadangi čia jos turi būti mažiau atsparios aplinkos dirgikliams, kadangi jų beveik nėra.

7. Koks stilius labiausiai patinka?

Renkantis durų rankenas galima ir verta daugiau dėmesio skirti stiliui. Kokios Jums labiausiai patinka? Tokios, kurios traukia akis savo modernumu? O gal tokios, kurios kvepia klasika? Kiekvienas gali rasti variantą, kuris jam labiausiai tinka. Svarbiausia – ieškoti. O tai daryti yra patogiausia internete.

8. Ar skubate įsigyti?

Kiekvienas žmogus geriausiai žino savo galimybes ir kiek laiko gali skirti paieškoms. Jeigu skubate – dažniausiai geriausia pirkti internetu, kadangi taip galima kur kas paprasčiau, filtrų pagalba palyginti daug variantų.

Nepamirškite, kad šiuo metu renkantis rankenas specialistai, kurie jomis prekiauja, dažniausiai teikia nemokamas konsultacijas. Tiek internetu, tiek gyvai. Belieka Jums rasti variantą, kuris labiausiai tinka. Tokį, kuris gražiai atrodo ir kuris padeda tarsi įprasminti duris.

Užs. Nr. 595