Specialistai pataria: kokią pagalvę pasirinkti kokybiškam miegui

Autorių nuotr.
Vienas iš svarbiausių faktorių, į kurį reikia atsižvelgti renkantis pagalvę kokybiškam miegui, yra jūsų miego padėtis. Skirtingoms miego pozicijoms reikia skirtingo lygio atramos, o tinkamos pagalvės pasirinkimas gali padėti išvengti kaklo ir nugaros skausmų.

Pavyzdžiui, tiems, kurie miega ant nugaros, gali būti naudinga plokštesnė pagalvė, o tiems, kurie miega ant šono, gali prireikti storesnės, tvirtesnės pagalvės, kad kaklas būtų suderintas su stuburu. Miegantys labai žemoje padėtyje gali norėti pasirinkti labai ploną pagalvę arba jos visai nebūti, kad išvengtumėte kaklo ir stuburo įtempimo. Kitas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis pagalvę, yra alergija ir jautrumas. Daugelis žmonių yra alergiški tam tikroms pagalvėse naudojamoms medžiagoms, tokioms kaip pūkai ar plunksnos. Tiems, kurie turi alergiją, hipoalerginės pagalvės, pagamintos iš sintetinių medžiagų arba natūralių medžiagų, tokių kaip lateksas, gali būti geresnis pasirinkimas. Be to, kai kurie žmonės gali būti jautrūs tam tikroms tekstūroms ar kvapams, todėl svarbu pasirinkti pagalvę, kuri jaustųsi patogiai ir nedirgintų.

Pagalvės medžiaga ir kietumas taip pat gali labai paveikti miego kokybę. Tinkama pagalvė turi būti patogi, o medžiaga ir tvirtumas gali atlikti svarbų vaidmenį siekiant šios pusiausvyros. Pavyzdžiui, atminties putplasčio pagalvės gali puikiai palaikyti ir išryškinti galvos ir kaklo formą, o pūkinės pagalvės gali būti minkštos ir patogios. Taip pat reikėtų atsižvelgti į pagalvės kietumą, nes kietesnės pagalvės dažniausiai tinka tiems, kurie miega ant šono ar nugaros, o minkštesnės – tiems, kurie miega ant pilvo arba tiems, kurie nori jaustis labiau. Galiausiai svarbu pasirinkti tokią pagalvę, kuri jums būtų patogi, nes tai padės užtikrinti gerą nakties miegą. Putplasčio pagalvės yra populiarus pasirinkimas tarp asmenų, ieškančių patogaus ir palankaus pasirinkimo. Šios pagalvės reaguoja į kūno šilumą ir svorį, prisitaiko prie galvos ir kaklo formos, kad būtų pritaikytos individualiai. Ši funkcija gali padėti sumažinti slėgio taškus ir skatinti tinkamą stuburo išlyginimą, taip prisidedant prie geresnio nakties miego. Atminties putplasčio pagalvės taip pat yra hipoalerginės, todėl yra tinkamas pasirinkimas alergiškiems ar astma sergantiems žmonėms. Daugiau galite ieškoti internetinėje svetainėje.