Stiliaus patarimai 50-metį perkopusioms apvalių formų moterims

Asociatyvi nuotrauka
Jei esate penkiasdešimtmetį perkopusi ir apvalesnių kūno formų moteris, visų pirma turite priimti savo amžių ir figūrą, nes esate nuostabi ir nepakartojama! Tačiau jei iki šiol jautėtės nepatogiai, suvaržytai ir jums trūko pasitikėjimo savimi, labai gali būti, kad ilgainiui jūsų drabužių spintą papildė ir jums netinkantys drabužiai. Todėl turėtumėte su jais atsisveikinti ir drąsiai imtis naujo charizmatiškos ir stilingos moters įvaizdžio kūrimo.

Turite nusiteikti pozityviai, rinktis tinkamus raštus, pvz., dryžius, pasitelkti tinkamiausias spalvas ir sutelkti dėmesį į savo pagrindinius figūros privalumus, kuriuos paryškintumėte pasirenkamais drabužiais. Ir nors iš pirmo žvilgsnio jums gali pasirodyti, kad stiliaus sprendimų, kuriuos reikia žinoti ir kuriais verta pasikliauti, yra pernelyg daug, vis dėlto kiekvienas iš jų gali padėti jums įgyti daugiau pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis bei leisti daugiau nebesijaudinti nei dėl savo amžiaus, nei dėl figūros.

Todėl, ilgai nelaukdami, siūlome jums daugybę stiliaus patarimų 50-metį perkopusioms apvalių formų moterims. Jie padės jums daugiau niekuomet nebesijausti nepatogiai ir kasdien skleisti teigiamas emocijas.

Baziniai stiliaus patarimai

Pradėkime nuo bazinių patarimų, kuriuos pasitelkus, galima labai sėkmingai ir be didelio vargo formuoti savo įvaizdį.

• Nepaisant to, kokius drabužius nuspręstumėte pasirinkti, pirmiausia pasirūpinkite, kad būtų gerai apibrėžtas jūsų liemuo.

• Turėdamos apvalesnių formų figūrą, galite rinktis ir gražiai prigludusias sukneles, maksi ir pieštuko formos sijonus bei tunikas.

• Rekomenduojama rinktis tamsesnių atspalvių džinsus, jei nenorite išryškinti savo figūros vietų, kurios yra platesnės apimties, pvz., šlaunų.

• Rinkitės drabužius gilesne iškirpte ir venkite apvalių iškirpčių, nes pastarieji drabužiai gali jus stambinti.

• Naudinga savo drabužių spintoje turėti kontrastingų ir margų spalvų drabužių, nes jie pasižymi maskuojančiomis savybėmis.

• Nesirinkite drabužių su kailiais ar kutais, nes jie jums suteiks daugiau apimties, kurią greičiausiai norite sumažinti.

• Nevertėtų dėvėti per daug laisvų ir pernelyg aptemptų drabužių. Visuomet rinkitės tokią aprangą, kuri gerai priglunda ir kurią dėvint jūsų figūros linijos atrodo dailiai.

Tinkamiausios spalvos ir raštai

Jei norite atrodyti lieknesnės, labai svarbu, kad pasirinktumėte tinkamas spalvas ir raštus. Pagrindinė spalva, kuri sukuria lieknumo įspūdį, yra klasikinė juoda spalva. Šią spalvą galite drąsiai rinktis nepriklausomai nuo to, kokius drabužius nusprendžiate dėvėti. Tačiau juoda spalva nėra vienintelė, kuri pasižymi liekninančiu efektu. Lygiai taip pat sėkmingai galite rinktis ir visus kitus tamsius tonus, pvz., rudą, tamsiai mėlyną ar bordo.

Nepamirškite ir raštų, pvz., raštuota suknelė gali padėti sukurti lieknumo iliuziją. Toms apvalesnių kūno formų moterims, kurios iki šiol buvo įsitikinusios, kad geresnio pasirinkimo už vientisą juodą aprangą joms nėra, rekomenduojame keisti savo požiūrį. Leiskite sau rinktis iš gėlių raštų, dryžuotų ir languotų drabužių ir tikrai nustebsite, kokį puikų rezultatą galite pasiekti!

Nepraraskite susidomėjimo mada

Pastebima tendencija, kad daugelis moterų, kurios yra perkopusios penkiasdešimtmetį, arba būdamos apvalesnių kūno linijų, nustoja domėtis mada, nes mano, kad jos nebe jaunos ir joms visai nėra jokio tikslo ir priežasties puoštis. Tačiau nesvarbu, ar esate penkiasdešimtmetė, ar apvalesnių formų moteris – turite vyti šalin tokias mintis, nes kiekviena moteris iš tikrųjų yra nuostabi ir graži!

Pastumkite visus stereotipus į šalį ir leiskite sau puoštis taip, kaip to visada norėjote. Dabar yra pats geriausias metas susikurti sau naują garderobą ir stengtis mėgautis gyvenimu. Jums atviros visos durys – tereikia žengti tik vieną nedidelį žingsnelį į priekį ir suprasti, kad jūsų įvaizdis gali padaryti stebuklus.

Pasirinkite tinkamus aksesuarus

Perkopus 50-metį, svarbu, kad pasirenkami aksesuarai taip pat būtų pakankamai elegantiški. Pernelyg smagūs ir jaunatviški papuošalai gali atrodyti dirbtinai, todėl galite sudaryti įspūdį, kad esate kur kas jaunesnės, nei iš tikrųjų, ir varžotės savo tikrojo amžiaus.

Rekomenduojama rinktis geltonojo arba rožinio aukso, sidabro, perlų ar deimantinius papuošalus. Taip pat galite savo įvaizdį paįvairinti ir vintažiniais papuošalais. Renkantis papuošalus, reikėtų atsižvelgti ir į jų masyvumą. Jie turi būti vidutinio dydžio, nes per daug maži arba per daug dideli papuošalai nelabai tinka apvalių formų moterims. Lygiai tą pačią taisyklę galima taikyti ir kalbant apie visus kitus aksesuarus, įskaitant rankines ir akinius nuo saulės.

Dėvėkite tinkamai prigludusius drabužius

Jei didžiąją dalį dienos praleidžiate darbe, tuomet praktiškiausiais drabužiais galėtų tapti laisva ir tamsių atspalvių palaidinė (trijų ketvirčių arba ilgomis rankovėmis) su tamsios spalvos kelnėmis. Jei norite susikurti tikrai nepriekaištingą įvaizdį, svarbu pasirinkti tinkamo dydžio aprangą. Drabužiai turi dailiai priglusti prie figūros ir su jais turite jaustis patogiai, t.y. jie neturi būti nei per daug aptempti, nei per daug laisvi.

Tinkamas įvaizdis darbui biure

Sutikite, turbūt gana dažnai vakarais sukate sau galvą, niekaip negalėdamos apsispręsti, kuo apsirengti einant į darbą biure. Tokie svarstymai tikrai vargina. Tačiau viskas neturėtų būti taip sudėtinga ir komplikuota.

Pasirinkite paprastą viršutinę dalį, languotą palaidinę ir tamsius džinsus. Darbui biure geriausia nesirinkti aptemptų kelnių ar džinsų. Tiesios kelnės ir džinsai suteiks jūsų įvaizdžiui daugiau grakštumo ir jausitės patogiau. Galiausiai savo įvaizdį pagyvinkite originalia apyranke ar auskarais.

Vakarėlio drabužiai

Jei perkopėte penkiasdešimtmečio ribą, tai nėra priežastis nustoti linksmintis ir džiaugtis kiekviena nauja diena. Todėl nemanykite, kad jūsų amžiaus moterims vakarėlių durys jau uždarytos. Jūsų pareiga juose dalyvauti, nes tai leidžia jums pasijausti savimi, atsipalaiduoti ir neatsiriboti nuo viso pasaulio, kuris, beje, yra toks didelis, platus ir nepakartojamas!

Ruošiantis vakarėliui galite pasirinkti šifono midi suknelę, taip pat galite pasipuošti midi suknele, kuri puikiai apibrėžia jūsų liemenį. Be to, atkreipkite dėmesį ir į suknelės rankoves. Suknelė ilgomis rankovėmis gali būti netinkamas pasirinkimas, todėl geriausia rinktis sukneles su pusinėmis arba trijų ketvirčių rankovėmis. Ir, žinoma, nepamirškite patogių aukštakulnių bei prie jų derančių aksesuarų.

Rinkitės gėlių raštus

Turbūt pamenate laikus, kai apvalių kūno linijų moterims buvo kalama į galvą, kad jos privalo vengti ryškių spalvų ir raštų. Tiesą sakant, šis mitas vis dar pakankamai populiarus iki šiol. Tačiau galite būti tikros, kad jokių taisyklių nėra! Leiskite sau eksperimentuoti su pačiais įvairiausiais raštais, kad sužinotumėte, kas geriausiai tinka jūsų figūrai. Tuo tarpu vasara yra pats geriausias metas išbandyti skirtingus raštus, pvz., galite rinktis ilgą, laisvą suknelę, puoštą gražiais, ryškiais gėlių raštais, kurie suteiks gaivumo jūsų įvaizdžiui.

Nepamirškite baltų kelnių

Apvalesnių kūno linijų moterims puikiai tinka baltos kelnės, pasiūtos iš gražios ir patogios medžiagos, pvz., medvilnės. Baltas kelnes galite drąsiai derinti su šilkiniais ir spalvingais viršutinės dalies drabužiais, kad suteiktumėte savo įvaizdžiui daugiau ryškumo. Be to, baltos kelnės gali nuostabiai derėti ir su lengva bei stilinga tunika.

Šaltinis: Sidonas.lt

Užs. Nr. 492 r