Su kokio stiliaus drabužiais avėti aukštakulnius?

Asociatyvi nuotrauka
Kiekvienos moters spintoje yra drabužių, su kuriais, regis, niekada nepagalvotumėte autis aukštakulnių batelių. Pasirodo, baikeriška striukė ir balti marškinėliai puikiai dera ne tik su stambiapadžiais kerziniais batais, bet ir su priderintais klasikinio stiliaus aukštakulniais.
Dėvėdamos stilistiškai suderintus drabužius ir aksesuarus galite ne tik atrasti tik sau būdingą, išraiškingą ir autentišką stilių, bet ir sulaukti daug malonių komplimentų. Be to, tik eksperimentuojant spintoje atsiranda naujų ir įdomių drabužių derinių.
Praplėskite savo stiliaus ribas su keliais aukštakulnių ir drabužių derinimo pasiūlymais, kuriuos jums paruošė MODIVO.lt internetinė parduotuvė.

Su šilkine suknele ir vyriško stiliaus megztuku aukštu kaklu

Kelis paskutinius sezonus šilko ar satino medžiagos suknelės išgyvena renesansą ir nepanašu, kad ši tendencija išnyks. Atvirkščiai, šias sukneles moterys ima derinti vis drąsiau ir įdomiau. Satino sukneles ant petnešėlių merginos dėvi ir su sportiniais laisvalaikio bateliais ir su aukštakulniais. Ypatingai jaukiam ir romantiškam stiliui sukurti, pavyzdžiui, ruošiantis vėsesnį vakarą leisti mieste, prie šios suknelės derinkite didesnio dydžio megztuką aukštu kaklu iš vilnos ar kašmyro. Subtilų drabužių derinį papuoškite žaviais aukštakulniais iš juostelių ar klasikinio tipo aukštakulniais su blizgančiomis detalėmis, pavyzdžiui, kaspinėliais.

Su plisuotu sijonu ir baikerio stiliaus odine striuke

Kartais viskas, ko reikia pilnam drabužių derinio išpildymui, tai – truputėlis rokeriško žavesio. Romantiškam ir vėjyje besiplaikstančiam plisuotam sijonui reikia kaip tik to. Nesvarbu, kokios jis spalvos, tačiau labai svarbus jo ilgis. Sijonas turi būti žemiau kelių, bet nesiekti čiurnų. Prie šio sijono aukštakulnius derinkite pagal sezoną: rudeniui ar pavasariui – su stambiais trumpesnio tipo auliniais aukštakulniais. Žiemai – su ilgaauliais aukštakulniais batais, o vasarai – su smulkiais, sandalų tipo aukštakulniais bateliais.

Asociatyvi nuotrauka

Su lietpalčiu, didele rankine ir stilingu skėčiu

Lietingu oru iš spintos glūdumos išsitraukite klasikinį lietpaltį. Jį derinkite su ilgaauliais aukštakulniais, kurie suteiks įvaizdžiui elegancijos ir prailgins siluetą. Prabangos suteiks prie lietpalčio ir batų priderinta didesnio dydžio odinė rankinė-krepšys. Ir, žinoma, nepamirškite stilingo skėčio.

Su kokiais drabužiais neavėti aukštakulnių?

Kad ir kaip mėgstame patogius sportinius batelius ar batelius žema pakulne, niekas negali paneigti aukštakulnių žavesio. Žinoma, jei tik jie avimi teisingai derinant su kitais drabužiais. Svarbiausia taisyklė – jei daiktai tarpusavyje labai stipriai kontrastuoja, geriau to vengti. Pavyzdžiui, niekada neavėkite aukštakulnių su sportine apranga, treninginėmis kelnėmis ir tamprėmis.

Taip pat tarpusavyje nedera trumpi džinsiniai šortai ir klasikiniai aukštakulniai bateliai. Tai puikiai atrodo reklamose, tačiau realiame gyvenime galite atrodyti vulgariai. Taip pat nepamirškime ir pačių aukštakulnių – avėkite tik patogius batelius, su kuriais galite paeiti.

Užs. Nr. 284 r