Vonios praustuvo spintelė: kaip pasirinkti geriausią?

Vonios kambarys – svarbi, funkcionali namų erdvė, kasdien naudojama praktiškai. Tad, nenuostabu, kad ji privalo būti papildyta patogiais ir funkcionaliais baldais. Vienas iš svarbiausių ir reikalingiausių baldų vonios kambaryje – praustuvo spintelė. Tai ne tik baldas, kuris suteikia patogią ir tinkamą vietą praustuvo montavimui, bet ir baldas, suteikiantis patogios vietos daiktų, higienos reikmenų laikymui. Praustuvų spintelės gali būti labai skirtingos, tad, norint pasirinkti tinkamą ir kokybišką, prieš įsigyjant naudinga atsižvelgti į kelis, labai svarbius aspektus. Apie tai plačiau – šiame straipsnyje.

Tiksliai išsimatuokite vonios kambario erdvę 

Prieš įsigydami praustuvo spintelę, turite atlikti labai svarbų veiksmą – tiksliai išmatuoti vonios kambario erdvę. Labai svarbu, kad pasirinkta spintelė būtų tinkamo dydžio. Ji negali būti nei per maža, nei per didelė. Svarbu, kad ją pastačius, vonios kambaryje liktų pakankamai laisvos vietos praėjimui, durų varstymui. Taip pat, vonios spintelė negali trukdyti naudotis kitais vonioje esančiais baldais ar įrenginiais. Jei pasirinksite per didelę spintelę, galite ne tik pernelyg apkrauti erdvę, bet ir susidurti su problemomis ją naudojant, pavyzdžiui, darant dureles ar traukiant stalčius. Renkantis taip pat naudinga atsižvelgti ir į kitus, vonioje esančius elementus, tokius kaip veidrodžiai, elektros rozetes, jungtukai. Atminkite, kad pastačius ar sumontavus spintelę, prie jos turėtų likti laisvos vietos. 

Praustuvo spintelės tipas 

Tiksliai išmatavus erdvę, pereiti reikėtų prie sekančio svarbaus aspekto praustuvo spintelės tipo. Iš esmės, praustuvo spintelės gali būti su integruotu praustuvu arba be jo. Spintelės su praustuvu, dažniausiai, yra pigesnis pasirinkimas. Taip pat, tai yra praktiškas pasirinkimas ir todėl, kad viskas ko reikia, jau yra sukomplektuota. Praustuvas yra tvirtai primontuotas prie spintelės, o ir laiko bei pastangų pavyks sutaupyti, kadangi, atskirai nereikės rinktis spintelės ir prie jos derinti praustuvo, ar atvirkščiai. Tačiau, žvelgiant iš kitos pusės, sumažėja pasirinkimo galimybės, kadangi, tokios spintelės, dažniausiai, nesuteikia galimybės atskirai pasirinkti norimos praustuvo medžiagos ir panašiai. Tuo tarpu, tiems, kurie mėgaujasi paieškų ir rinkimosi procesu, praustuvų spintelės be praustuvo gali būti geriausias pasirinkimas. Tokio tipo spintelės suteikia pasirinkimo laisvę, leidžia patiems pasirinkti norimos medžiagos, formos, dizaino praustuvą. Tačiau, tai nėra pats geriausias pasirinkimas dėl kainos, kadangi, dažniausiai, toks variantas kainuoja daugiau. Taip pat, dažnu atveju, tokias spinteles pastatyti ir montuoti yra kur kas sunkiau, todėl, gali tekti prašyti ir profesionalų pagalbos. 

Naudinga paminėti ir tai, kad rinktis gali tekti ir iš skirtingų montavimo tipų. Vienos praustuvų spintelės yra pastatomos, kitos pakabinamos, o trečios gali būti kampinės. Moderniems ir mažesniems vonios kambariams puikiai tiks pakabinamos vonios spintelės, kurios yra montuojamos prie sienos, neturi kojų ir padeda suteikti kambariui daugiau erdvumo. Itin mažuose vonios kambariuose puikiai tinka ir kampinės praustuvų spintelės. Jos taip pat pasitarnauja ir tuose vonios kambariuose, kurie pasižymi nestandartinėmis formomis. Kampinė praustuvo spintelė neužima daug vietos, padeda efektyviai užpildyti erdvę, o skirtingų modelių pasirinkimas garantuoja, kad kiekvienas gali rasti sau tinkamo stiliaus spintelę. Tačiau, dėl mažo jų dydžio, dažniausiai, jos nesuteikia tiek daug vietos daiktams laikyti, o ir pats praustuvas būna gana kompaktiškas. 

Tradicinis pasirinkimas - pastatomos vonios spintelės. Jos puikiai paslepia kanalizacijos, nuotėkų vamzdžius, efektyviai užpildo erdvė, o taip pat, suteikia tikrai nemažai vietos daiktams laikyti. Tokios praustuvų spintelės net gali būti dvigubus suteikti du praustuvus. Jos puikiai tiks erdviems, dideliems vonios kambariams bei tiems, kurie turi dideles šeimas. Tiesa, naudinga paminėti, kad vonios praustuvo spintelė gali būti ir dalis vonios baldų komplekto. Vonios baldų komplektas yra sudarytas iš suderintų, vienodo dizaino baldų, padedančių suteikti erdvei stiliaus vientisumą. Tad, tai taip pat gali būti vienas iš jūsų pasirinkimų. 

Dizainas 

Galiausiai, labai svarbu atsižvelgti ir į praustuvo spintelės dizainą. Jis priklauso nuo medžiagos, iš kurios spintelė yra gaminama. Dažniausiai, tokios spintelės būna gaminamos iš skirtingų tipų medienos, padengtos vandeniui atsparia danga. Labai svarbu rinktis kokybišką modelį, kuris būtų tikrai atsparus vandeniui bei drėgmei ir tarnautų ne vienus metus. Be abejo, svarbu atsižvelgti ir į pačia spintelės spalvą, detales. Klasikinėmis laikomos baltos praustuvų spintelės, kurios puikiai dera prie bet kokio vonios kambario stiliaus ir interjero. Tačiau, norintys modernios, minimalistinės ar industrinės vonios spintelės tikrai ras iš ko rinktis. Šiomis dienomis, daug populiarumo sulaukia ne tik neutralių spalvų modeliai, bet ir juodos ar net spalvos praustuvų spintelės. Tinkamiausia bus ta, kuri puikiai atitiks jūsų poreikius, o taip pat, gerai derės prie bendro kambario stiliaus. 

Stilingas, kokybiškas ir patvarias praustuvų spinteles rasite Varle.lt internetinėje parduotuvėje. Apsilankykite: https://www.varle.lt/praustuvu-spinteles/ ir išsirinkite sau tinkamiausią spintelę, už žemą kainą! 

Užs. Nr. 561