Pirmą kartą Sofijos festivalio istorijoje, Kulius sudrebins vieno dinamiškiausio profesionalaus Klaipėdos kamerinio orkestro pasirodymas, kurio meno vadovas yra Mindaugas Bačkus. Tobula garsų melodija skambės 𝐠𝐞𝐠𝐮𝐳̌𝐞̇𝐬 𝟐𝟓 𝐝. 𝟏𝟖:𝟎𝟎 𝐯𝐚𝐥., 𝐊𝐮𝐥𝐢𝐮̨ 𝐤𝐮𝐥𝐭𝐮̄𝐫𝐨𝐬 𝐜𝐞𝐧𝐭𝐫𝐞. Koncerto metu dvidešimt vienas atlikėjas atliks kompozitorių Georges Bizet, Benjamin Britten, Ennio Morricone, Woiciech Kilar ir Nijolės Sinkevičiūtės kūrybą.

Klaipėdos kamerinis orkestras (KKO) – Klaipėdos miestą ir Lietuvą reprezentuojantis orkestras, vienas daugiausiai koncertinių programų surengiančių profesionalių Lietuvos kamerinių orkestrų. Orkestro kūrybinėje veikloje jau įgyvendinta daugiau nei 500 skirtingų muzikinių stilių ir žanrų programų. Klaipėdos koncertų salės meno kolektyvas formuoja naujas koncertų tradicijas, kruopščiai formuojamomis originaliomis programomis.

Nuo 2009 m. KKO vadovaujant violončelininkui Mindaugui Bačkui, įgyvendintos koncertinės programos su pasaulinio garso atlikėjais ne tik Klaipėdos koncertų salėje, bet ir prestižiniuose šalies bei užsienio festivaliuose, koncertų salėse: Ciuricho „Tonhalle“ (Šveicarija), Helsinkio „Temppeliauki“ (Suomija), Berlyno filharmonijos, Bergamo „Teatro Sociale“ (Italija), Barselonos bei Maljorkos koncertų salėse (Ispanija). Taip pat Lietuvos nacionalinės filharmonijos, LDK Valdovų rūmų salėse. Klaipėdos koncertų salės koncertuose ir gastrolėse orkestras bendradarbiauja su pasaulyje pripažintais dirigentais ir solistais.

Programos trukmė – 1 val. 15 minučių. Be pertraukos.

Įėjimas į koncertą laisvas.

Iškart po koncerto, 𝟏𝟗:𝟑𝟎 𝐯𝐚𝐥., 𝐊𝐮𝐥𝐭𝐮̄𝐫𝐨𝐬 𝐯𝐢𝐫𝐞𝐧𝐞̇𝐣𝐞 vyks susitikimas su Klaipėdos kamerinio orkestro meno vadovu Mindaugu Bačkumi.
Festivalio veiklas remia Lietuvos kultūros taryba ir Plungės raj. savivaldybė.