
Naujausios
Seimo opozicija pasitraukė į kitą salę, kur organizuoja pasišnekėjimus, nes kitaip jų pavadinti nėra kaip: ten jokie sprendimai negali būti priimti. Priežastis, girdi, tokia: pozicija su ja nesiskaito, nebalsuoja už jos pateikiamus projektus. Ačiū Dievui, kad nesako, jog pravardžiuojasi, rodo vidurinį pirštą ar dar ką nors. Labai man panašu į situacijas, pasitaikančias mokyklose.
Kas būtų, jei mokiniai pasitrauktų į koridorių, nes vieni nori rašyti kontrolinį darbą, o kiti – ne? Klasės vadovui tektų paplušėti. Taip ir dabar: pradeda veikti „Dialogo“ grupė, tik tas dialogas nelabai pavyksta, mat opozicija, sužinojusi, kad daug valdančiųjų narių serga, grįžta į posėdžių salę ir pasiekia, kad darbotvarkė nebūtų patvirtinta. Kaip toj patarlėj: nei pati ėda, nei kitam duoda.
Kur čia pavyks užmegzti dialogą, juo labiau kad ir reikalavimai drakoniški: duokit visiems ir labai daug, o iš kur imsit, jau ne mūsų reikalas. Visgi galvoju, kad tokia situacija Seime ilgai netruks. Juk niekam negali patikti, kad Seimo nariai nedirbdami atlyginimus gauna.
Tai, kad pozicija ne visados balsuoja už opozicijos pasiūlymus, taip pat neturėtų nieko stebinti. Juk partijos turėjo savo programas, pateikė jas prieš rinkimus, rinkėjai balsuodami pasirinko. Matyt, taip pasirinkti jų niekas nevertė. Na, o tie žmonės, kurie jau po svaitės ima ne tik kritikuoti, bet ir versti valdžią, tų programų galbūt net neskaito, o gal ir į rinkimus neateina.
Manau, jog abiejų stovyklų atstovai vaikšto atbraila virš masių okeano. Visiškai neaišku, kaip žmonės tai vertins. Atsiskyrusieji galėtų išsirinkti bent opozicijos lyderį, juk susirinko bendraminčiai.
Gaila, Viktoras iš Darbo partijos pirmininkų traukiasi. Pavargo. Kas kitas?