„Labai tikėjausi, kad man pavyks“

Josvydo Elinsko (ELTA) nuotrauka
Tomas Domarkas teisme aiškino, kad tapus Seimo nariu išaugo ne tik jo pajamos, bet ir išlaidos
Plungėje ir Rietave jau sklinda anekdotai apie tai, kad rudenį išrinktas Seimo nariu Tomas Domarkas prašapo kaip į vandenį, neatvyko susitikti su rinkėjais net per didžiąsias šventes. Tik štai pats asmeninio bankroto siekiantis Seimo narys penktadienio rytą Klaipėdos apylinkės teisme, prieš tai prisiekęs sakyti tik tiesą ir nieko daugiau, aiškino šiuo metu daugiausiai dirbantis su rinkėjais, Plungės ir Rietavo žmonėmis, todėl gyvenantis ne Seimo viešbutyje Vilniuje, o Klaipėdoje, name, už kurio nuomą per mėnesį moka po 400 eurų. Įdomi detalė ta, kad namas priklauso jo tėvo valdomai ir žmonos vadovaujamai įmonei.

Išaugo ir pajamos, ir išlaidos

Kaip jau rašėme, Seimo nario, „Nemuno aušros“ atstovo asmeninio bankroto bylą teismas tikėjosi pradėti nagrinėti dar sausio pradžioje, tačiau nepavyko, nes pareiškėjas pageidavo pakoreguoti savo kreipimąsi į teismą.

Dar prieš išrenkamas Seimo nariu kreipimesi dėl bankroto bylos T. Domarkas buvo nurodęs, kad kas mėnesį pragyventi jam užtektų 698 eurų, o kitos pajamos turėtų būti nukreiptos įsiskolinimams, kurių per du dešimtmečius užgyveno net 1,8 mln. eurų, dengti.

Visą straipsnį skaitykite laikraščio „Žemaitis“ 2025 m. sausio 28 d. numeryje (Nr. 8).