
Naujausios
Kokie jie? Kaip žinome, nuo penktadienio vėl įsigaliojo reikalavimas kaukes dėvėti visose uždarose patalpose, netgi ten, kur gali patekti vien tik galimybių pasą turintys žmonės. Į Rietavo baseiną atvykę lankytojai taip pat turės pateikti galimybių pasą – jis nereikalingas tik vaikams iki 16-os metų. Kaukės baseino patalpose bus privalomos. Jas bus galima nusiimti tik išeinant iš rūbinės į baseiną maudytis ar kaitintis pirtyje.
Kaip sakė S. Puotkalis, tikslių nurodymų, kaip tokia paslauga turi būti teikiama, nėra. Aišku tik tiek, kad, bent jau kol kas, nei baseinai, nei pirtys nėra uždrausti.
Direktorius pasidžiaugė, kad baseinas lankytojus pasitiks šiek tiek atsinaujinęs – esą į jį jau įdėta nemažai investicijų, nes reikėjo remontuoti pirtį, apšvietimą, tualetus ir dušus, vestibiulį, sutvarkyti sugedusias ventiliacijos ir baseino valdymo sistemas, įrangą.
Įdiegta praėjimo kontrolės technologija, tad nuo šiol visi atėjusieji gaus specialias apyrankes, o turintieji abonementą į baseiną pateks su kortelėmis.
Ar savo veiklą atnaujinusiame Rietavo baseine tikimasi sulaukti daug žmonių? „Per diena sulaukiam ir po dešimt skambučių. Visi tik ir klausia – ar jau atsidaro? Tad manom, kad lankytojų bus“, – sakė penktadienį kalbintas „Veiklaus Rietavo“ vadovas.
Esą čia vaikus mokyti plaukti nori L. Ivinskio gimnazija, įgyvendinanti tokį projektą, taip pat dėl baseino teiraujasi Telšių mokyklos, mat telšiškiai, kaip kol kas ir plungiškiai, veikiančio baseino neturi. O Rietavo baseinas lankytojų lauks kasdien: darbo dienomis – nuo 14 iki 21 val., savaitgalį – nuo 11 iki 21 valandos. 2 valandos jame susaugusiajam kainuos 7 eurus, moksleiviams, studentams ir senjorams – 5 eurus, 3–6 metų amžiaus vaikams – 3 eurus, na, o vaikai iki 3 metų įleidžiami nemokamai.
Anot S. Puotkalio, jei pandemija nepamaišys, baseinas turėtų dirbti sklandžiai. Tik šiuo metu dar žvalgomasi plaukimo trenerio. Anksčiau baseine juo dirbdavo vienas ar kitas mokytojas, bet dabar ieškoma tokio žmogaus, kuris šiam darbui atsiduotų visiškai.
„Tokių, kad ateitų po du kartus per savaitę valandą ar dvi, rastume, bet mes norim, kad žmogus dirbtų pilnai. Va, ir senjorai nori grupinių treniruočių. Veikliam žmogui to darbo tikrai būtų. Galim skirti visą etatą“, – kalbėjo S. Puotkalis ir vylėsi, kad norinčiųjų atsiras.