Rietaviškius subūrė dainų melodijos

Rietavo kultūros centro nuotrauka
Folkloro ansamblis „Kadaginis“
Birželio 4 ir 11 dienomis Rietavo kultūros centro folkloro ansamblis „Kadaginis“ kartu su vadove Aida Liutikiene bei akordeonistas Edmundas Gylys visus, neabejingus muzikai ir dainai, pakvietė į jaukų vakarą „Romantiški vakarai ant plausto“.

Renginio idėjos autorė – Rietavo kultūros centro direktorė Birutė Gedminaitė, o prie renginio išpildymo daugiausia pastangų ir laiko kasmet prisideda Aida Liutikienė.

„Žemaičio“ kalbinta Rietavo kultūros centro renginių organizatorė Eglė Fabijonavičienė pasakojo, kad tokie muzikiniai vakarai organizuojami jau trečius metus iš eilės.

„Ankstesniais metais juose dalyvaudavo tiek mūsų Kultūros centro kolektyvai, tiek ir kviestiniai svečiai. Turėjome ir teatro pasirodymą, o šiais metais pasirinkta romantikos tema, kadangi dalyvaujantys kolektyvai ir atlikėjai patys pasirinko atlikti romansus ir meilės dainas“, – pasakojo E. Fabijonavičienė.

Tokius vakarus, organizuojamus birželio mėnesį, žiūrovai pamėgo iškart. Birželio 4-ąją eilėraščius skaitė Rietavo kultūros centro dramos studijos „Didžioji T“ vadovė, režisierė Viktorija Eirošienė, o folkloro ansamblis „Kadaginis“, kaip minėta, dovanojo visą puokštę dainų. Praėjusio antradienio vakarą susirinkusiuosius užbūrė E. Gylio atliekama akordeono muzika.

Žiūrovai, pasiklausę muzikos, turėjo galimybę ir patys paplaukioti plaustu kartu su muzikantais. Visų muzikos mylėtojų laukia dar du tokie romantiški vakarai šį mėnesį. Birželio 13-ąją dieną žiūrovai kviečiami prie Malūno tvenkinio 19.30 valandą. Koncertinę programą dovanos Pelaičių bendruomenės ansamblis su vadovu Juozu Barsteiga. Na, o paskutinis romantiškas vakaras ant plausto vyks birželio 18 dieną, 19.30 valandą. Tada žiūrovų lauks Rietavo kultūros centro Daugėdų filialo vokalinis ansamblis „Gairina“ ir vadovė Vytautė Jonuškienė.