Rietavo trečiojo amžiaus universiteto sveikinimas mamoms

Rietavo TAU nuotraukos
Rietavo TAU senjorės su savo mamų relikvijomis
Gegužės 1 dieną Rietavo trečiojo amžiaus universiteto (TAU) bendruomenė kartu su literatų klubu „Šviesa“ gražiai ir turiningai paminėjo artėjančią Motinos dieną.

Mama – brangiausias žmogus pasaulyje, su ja nuo pat gyvybės užsimezgimo sieja ypatingas ryšys, išliekantis net ir tada, kai šio brangaus žmogaus nebėra šalia mūsų.

Mamas mums primena išsaugoti daiktai, kurie kartais net keliauja iš kartos į kartą ir tampa brangiomis šeimos relikvijomis. Visiems, susirinkusiems į renginį, šiltus jausmus sukėlė mamų ir močiučių relikvijų parodėlė, kurią padėjo surengti Jovita Damulienė. Renginio metu kiekvienas su malonumu pristatė atneštus eksponatus.

Literatų klubo „Šviesa“ nariai dovanojo savo sukurtų eilių, renginį paįvairino skambios dainų melodijos, sukurtos pagal Genutės Česnauskienės tekstus. Jas atliko „Draugų“ ansamblis“, kuriam vadovauja Jūratė Viršilienė.

Antroje renginio dalyje pagerbtos susirinkusios mamos. Saulutės Kazragienės iniciatyva vyko turtingiausių, vyriausių, jauniausių, aktyviausių, sportiškiausių, kūrybiškiausių mamų apdovanojimai.

Daug gražių emocijų suteikė šis renginys jos dalyviams. Rietavo TAU rektorė Irena Kirklienė dėkojo visiems, prisidėjusiems rengiant šią gražią ir prasmingą šventę, bei linkėjo, kad įspūdžiai išliktų ilgai ir giliai kiekvieno širdyje.