Savivaldybė išsikrausto

„Žemaičio“ nuotr.
Nuo šiol turintieji reikalų Savivaldybėje laukiami buvusios kolegijos pastate
Rietavo savivaldybės administracija praėjusią savaitę pranešė išsikraustanti – nuo liepos 2-osios dirbsianti iš buvusios Žemaitijos kolegijos centrinių rūmų, esančių L. Ivinskio g. 5.

Įvykis – išties neeilinis, o ir persikraustymo priežastis labai svarbi. Jau kurį laiką kalbėta apie tai, kad ruošiamasi remontuoti Savivaldybės pastatą, esantį Laisvės aikštėje. Panašu, kad dabar nuo kalbų pereita prie veiksmų.

Kaip „Žemaitį“ informavo Rietavo savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Dičiūnas, vienu ypu į naujas patalpas išsikelia kone visa administracija. Dirbti centriniuose rūmuose žadama iki kitų metų kovo. Tikimasi, kad per tą laiką bus suspėta iš pagrindų atnaujinti Savivaldybės pastatą.

Tiesa, remonto darbų pirkimo procedūros tebevyksta, šiuo metu vertinamos konkursui pateiktos paraiškos, tačiau darbų techninis projektas paruoštas jau pieš kurį laiką, todėl tikimasi, kad parinkus rangovą ir pasirašius sutartį remonto darbai prasidės nedelsiant.

Planuojama remontuoti stogą, apšiltinti sienas, atnaujinti šildymo ir vėdinimo sistemas, suremontuoti vidaus patalpas. „Visa laimė, kad turim galimybę išsikelti į kitas patalpas. Nereikės maišytis statybininkams po kojomis, todėl darbai turėtų vykti sklandžiai ir be trukdžių. O mes baigiam įsikurti naujose erdvėse. Kurį laiką gal reikės kažkiek pasispausti, bet viskas vardan kilnaus tikslo. Savivaldybės pastatas liko vienintelis neremontuotas nuo pat 2000-ųjų, kai įkurta Rietavo savivaldybė, ir jau buvo gėda tiek prieš svečius, tiek prieš kolegas“, – kalbėjo direktorius.

Pasak V. Dičiūno, laikinas administracijos persikėlimas galbūt išeis į naudą ir buvusios kolegijos patalpas administruojančiam „Veikliam Rietavui“. Esą daugiau žmonių pamatys, kad čia galima nuomotis patalpas, o ir ilgą laiką buvusios tuščios erdvės pagyvės.

Skelbiama, kad administracijai persikėlus į naujas erdves, jų telefono numeriai ir elektroniniai paštai nesikeičia. Na, o norintys išspręsti vieną ar kitą reikalą „gyvai“, nuo šiol laukiami, kaip minėta, nauju adresu – L. Ivinskio g. 5.