Senjorų protų mūšis Rietave

Genutės ČESNAUSKIENĖS nuotraukos
Pirmosios vietos nugalėtojai „Galvočiai“
Vasario 29 dieną Rietavo trečiojo amžiaus universiteto (TAU) senjorai, pasidalinę į komandas, išbandė savo jėgas protų mūšyje „Už žinias įdomiau tik žinios“.
Antroji vieta atiteko moterų komandai „Kumštis“

Senjorai per žiemą kaupė ir gilino savo žinias, žiūrėdami įvairias televizijos laidas, skaitydami knygas ir spręsdami vienas už kitą sudėtingesnius kryžiažodžius. Galiausiai nutarė, kad reikia susiskirstyti į keturias komandas: „Galvočiai“, „Orchidėja“, „Kumštis“ ir „Kvartetas“ bei draugiškai parungtyniauti, kad būtų galima išsiaiškinti, kuri komanda pranašesnė ir kuri netinginiavo šaltuoju metų sezonu.

Renginio vedėja Rožė Stanienė visus dalyvius supažindino su taisyklėmis ir pristatė kompetentingą komisiją, kurią sudarė: TAU rektorė Irena Kirklienė, klausimų sumanytoja Aldona Paulauskienė, Laimutė Ramanauskienė ir Jovita Vaškelienė.

Protų mūšio etapai buvo šeši, kiekvieną užduočių grupę sudarė po 25 klausimus. Senjorai turėjo kaip reikiant pasukti galvas, kad pelnytų kuo daugiau taškų savo komandai ir išsiveržtų į priekį.

Po atkaklios ir įtemptos kovos, susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad pirmoji vieta atiteko „Galvočių“ komandai, antrąja vieta džiaugėsi „Kumštis“, o trečioji vieta skirta „Orchidėjos“ komandai. „Kvartetas“ liko ketvirtoje vietoje ir apdovanotas paguodos prizu.

Nepaisant kovingai pelnytų taškų ir iškovotų titulų, svarbiausias renginio akcentas buvo bendrystė ir puikiai praleistas laikas. Vieni senjorai dar labiau papildė žinių bagažą, o kiti džiaugėsi turėję progą pamiklinti galvą ir prisiminti kiek primirštus faktus.

Trečiąją vietą iškovojo „Orchidėjos“ komanda