Vietoj mėgstamų televizijos laidų – juodas ekranas

Nuotrauka iš feisbuko
Rietaviškiai ketina rašyti skundą ir surinkę parašus siųsti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai
Grįžus namo po darbo dienos ir patogiai įsitaisius priešais televizorių tikimės maloniai praleisti laiką, pažiūrėti filmą, koncertą ar žinias. Bet kartais vos tik nuspaudus pultelio mygtuką ekrane išvystame tik akliną tamsą.

Taip nutiko ir mūsų skaitytojai Elenai iš Rietavo, kuri paskambinusi į „Žemaičio“ redakciją pasakojo, kad eina jau antras mėnuo, kai jos namuose neveikia kabelinė televizija. Įjungusi televizorių moteris sakė matanti tik juodą ekraną.

Senjorė tikino, kad tokia problema nutiko ne jai vienai. Pasirodo, ir kiti tame daugiabutyje gyvenantys kaimynai, kurie turi užsisakę UAB „Patrimpas“ paslaugas, liko be mėgiamų televizijos laidų ir serialų.

„Žinokite, mums visiems jau nutrūko paskutinis kantrybės siūlas, nes nuo balandžio vidurio visai nebematome televizijos. Ankščiau būdavo viskas gerai, bet prieš kokius 2–3 metus pasikeitė jų kontora ir prasidėjo siaubinga betvarkė. Nurodytais telefonų numeriais prisiskambinti neįmanoma, į elektroninius laiškus neatsako, internetinis puslapis neveikia, o mokėti už paslaugas vis tiek reikia“, – pasakojo moteris.

Anot Elenos, atsakingas darbuotojas, kuris turėtų aptarnauti klientus ir šalinti gedimus, visus besikreipiančiuosius tiesiog ignoruoja. Mandagiai prižada, kad būtinai atvyks iš Akmenės, bet greit savo pažadus pats pamiršta ir nepasirodo.

Po mūsų pokalbio netrukus vienoje feisbuko grupių pasirodė ir kitų žmonių pranešimai apie šią ne itin geros reputacijos įmonę. Esą kažkada Rietave buvęs jų kabinetas durų niekada taip ir neatvėrė, nors prieš akis kabo juodai ant balto užrašytas darbo laikas.

Galų gale viena moteris nutarusi paskambinti ir apie tokią keblią situaciją pasiteirauti Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, bet kitame ragelio gale išgirdo abejingą atsakymą: „Jeigu netenkina sąlygos, tiesiog jų atsisakykite“.

„Žemaitis“ taip pat ne kartą bandė susisiekti su UAB „Patrimpas“ direktore Aiste Lukšaite, bet nesėkmingai – į skambučius moteris neatsiliepė.