ai­mė­ję lie­ka to­se pačiose vie­to­se

Pralaimėję lieka tose pačiose vietose

Regionų krepšinio lygos A diviziono pirmenybėse dalyvaujančios abi Šiaulių apskrities komandos praėjusį savaitgalį nors ir pralaimėjo po vienerias rungtynes, bet lieka tose pačiose turnyrinės lentelės vietose.

Edverdas DIRVONIS

kursenai@skrastas.lt

Lyderis buvo stipresnis

„Grafų baldai-Kristalas“ Kuršėnuose sutriuškino Panevėžio „Bangenės-Aiveros“ ekipą rezultatu 92:65 (28:9, 12:16, 22:18, 30:22).

Panevėžiečiai ilgokai nerado priešnuodžių aktyviai šeimininkų gynybai. Likus žaisti kiek mažiau kaip pusę pirmojo kėlinio, kuršėniškiai jau pirmavo rezultatu 16:2.

Antrajame kėlinyje „Bangenė-Aivera“ atgavo žadą, vyko apylygė kova.

Po ilgosios pertraukos „Grafų baldai-Kristalas“ nesunkiai įrodė, kas stipresnis.

Kuršėniškiams Mindaugas Kumpis pelnė 12, Matas Damkus, Edvinas Grikštas, Gediminas Jakštas ir Gintaras Kukanauskas – po 10 taškų.

Svečiuose kuršėniškiai patyrė antrąjį šiose pirmenybėse pralaimėjimą – nusileido Tauragės krepšinio klubo ekipai 56:95 (15:23, 12:20, 15:27, 14:25).

Rungtynės vyko aikštės šeimininkų persvara.

Trečiajame kėlinyje sužaidus pustrečios minutės, tauragiškiai jau pirmavo 20 taškų, bet Matas Damkus švystelėjo du tritaškius, ir rezultatas jau 51:37. Bet seko rungtynių laikas, o kartu ir pergalės viltis. Šeimininkai puikiai išnaudojo progas, perėmę kamuolį.

M. Damkus pelnė 17 taškų – pataikė visus penkis mestus tritaškius). G. Kukanausko sąskaitoje 16 (atkovojo 13 kamuolių), Manto Margio – 10 taškų.

Suklupo Kupiškyje

Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ Kupiškyje pralaimėjo „Kupiškio“ ekipai rezultatu 93:95 (25:26, 28:21, 2:29, 18:19).

Akmeniškiai, pirmajame kėlinyje vijęsi varžovus, pačioje antrojo kėlinio pradžioje rezultatą persvėrė. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo, jau svečiams pirmaujant 6 taškais.

Per pirmuosius du kėlinius ypač gerai padirbėjo Audrius Povilaitis ir Nerijus Mika, pelnę po 18 taškų.

Trečiajame kėlinyje sužaidus pustrečios minutės, „Akmenės cementas“ jau pirmavo 11 taškų. O tada akmeniškiai stabtelėjo. Šeimininkai tuo metu spurtavo ir, likus žaisti tris kėlinio minutes, jau pirmavo tašku.

Paskutiniame kėlinyje kupiškėnai iniciatyvos nebepaleido. Tuo tarpu akmeniškiai nepataikė 6 metimų iš toli.

A. Povilaičio sąskaitoje 30 (atkovojo 14 kamuolių), N. Mikos – 25 (4 tritaškiai iš 7), Antano Bertašiaus – 16, Evaldo Radionovo – 14 taškų.

Savoje aikštėje akmeniškiai įveikė Kauno „United-Radijas Tau“ 105:85 (31:22, 30:24, 22:22, 22:17).

Iki ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai susikrovė 15 taškų persvarą. Varžovams jie neleido priartėti ir vėliau.

A. Povilaitis pelnė 26 (5 tritaškiai iš 6), N. Mika – 24, Gvidas Rupeika – 19, E. Radionovas – 15 taškų.

Pirmauja tos pačios komandos

Telšių „Telšiai“ – Kauno rajono „ASU/Tornado“ 98:71, Neringos „Kuršiai“ – Vilniaus KM-"Citus“ 104:100, Biržų „Rinkuškių alus“ – Anykščių „KKSC-Volupis“ 98:90, Kauno „Sabonio krepšinio centras“ – Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas 66:84, Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ – Kretingos „Kretinga“ 76:82, Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas – „Kupiškis“ 122:63, „Kretinga“ – „Rinkuškių alus“ 85:65, „KKSC-Volupis“ – „Kuršiai“ 94:98, KM-"Citus“ – Sabonio krepšinio centras 69:62, „ASU/Tornado“ – „Sūduva-Mantinga-2“ 99:102, „Bangenė-Aivera“ – „Telšiai“ 62:72, Kauno „United-Radijas Tau“ – Tauragės krepšinio klubas“ 73:105.

Tebepirmauja visose vienuolikoje rungtynių pralaimėjimų nepatyrusios Tauragės krepšinio klubo ir „Telšių“ komandos. Dvejas rungtynes pralaimėjęs „Grafų baldai-Kristalas“ – trečias.

„Akmenės cementas“ pralaimėjo ketverias iš 12-os žaistų rungtynių. Jis – ketvirtas. Tiek pat pralaimėjimų yra patyrusios Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto bei Neringos „Kuršių“ ekipos, bet jos sužaidė rungtynėmis mažiau.

Algimanto BRIKO nuotr.

VARŽOVAI: „Grafų baldai-Kristalas“ (šviesi apranga) nesunkiai įveikė Panevėžio „Bangenę-Almerą“.