Bėgimo trasoje – alksniupiečiai

Alksniupiuose surengtame bėgime, skirtame buvusiam „Draugo“ kolūkio pirmininkui Algirdui Malinauskui atminti, bėgo ne tik mokiniai ir mokytojai. Pasipuošusi kelis dešimtmečius saugota sportine apranga, bėgime dalyvavo ir žemės ūkio bendrovės „Draugas“ komanda.

Bėgimas buvo klasifikuojamas pagal amžiaus grupes. Ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų grupėje 250 metrų greičiausiai įveikė ir medalius iškovojo G. Skaburskytė, L. Martišius, J. Baginas.

1-4 klasių mokinių grupėje 500 metrų distancijoje greičiausi buvo ir medalius iškovojo ketvirtokai V. Pašilys, N. Milinavičius, trečiokai N. Puodžiūnas, E. Jermalavičiūtė, O. Jermalavičiūtė, ketvirtokė A. Grigaliūnaitė.

5-8 klasių mokiniai bėgo 1000 metrų. Medalius iškovojo aštuntokai E. Novičenko ir E. Kasperavičius bei septintokas D. Grigaliūnas.

9-10 klasių mokiniai bėgo 1988 metrus (lietuvišką olimpinę mylią). Greičiausi buvo dešimtokai D. Vitkus, E. Kelbauskas, D. Mažintas. Pirmosios vietos laimėtojui D. Vitkui buvo padovanoti Europos judėjimo savaitės sportiniai marškinėliai.

Dalyvauti bėgime Alksniupių pagrindinės mokyklos direktorius Z. Mozuraitis pakvietė ir žemės ūkio bendrovės „Draugas“ komandą, kuri maloniai sutiko. Bėgime komanda dalyvavo pasipuošusi vienoda mėlyna sportine apranga, išsaugota daug metų ir daug kam menančia A. Malinausko vadovavimo laikus.

Žemės ūkio bendrovei „Draugas“ atstovavo J. Kavoliūnas, D. Šilinis, A. Banys, D. Šidlauskienė, R. Gudžiūnienė, D. Poškienė, S. Naudžiūnienė, A. Vaitkevičienė, N. Šukaitytė, R. Girštautaitė.

Mokytojai, darbuotojai ir bendrovės nariai bėgo 500 metrų distanciją.

Po renginio mokyklos direktorius Z. Mozuraitis ir ŽŪB „Draugas“ pirmininkas J. Kavoliūnas apsikeitė prisiminimo dovanėlėmis. Visos amžiaus grupės buvo apdovanotos saldainiais ir draugystės šakočiais.

Jolanta ŠIAULIANSKIENĖ,

Alksniupių pagrindinės mokyklos mokytoja

Organizatorių nuotr.

PRIZAI: Bėgikams – ir saldūs prizai, kurių dovanojo A. Malinausko dukra V. Malinauskaitė-Seliokienė.