Dviračių lenktynės Dianos Žiliūtės taurei laimėti

Rietavo savivaldybės administracijos nuotraukos
Rietaviškiai džiaugėsi lenktynėmis ir žadėjo būtinai dalyvauti ir kitąmet
Rugpjūčio 13 dieną visi dviračių sporto aistruoliai ir palaikymo komandos rinkosi į Rietavo savivaldybės administracijos suorganizuotas dviračių lenktynes Dianos Žiliūtės taurei laimėti.

Įvairaus amžiaus dviratininkai su savo dviratėmis priemonėmis rinkosi prie starto linijos Pievų gatvėje, šalia D. Žiliūtės tėvų namų. Startą varžybų pradžiai paskelbė legendinės dviratininkės mama Galina Žilienė kartu su Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiu specialistu Mantu Vaičekausku.

Šiais metais iš viso net 50 dalyvių sėkmingai įveikė visą 3-jų kilometrų kelio atkarpą ir pasiekė finišą. Greičiausiai trasą įveikė Mantas Kėbla, o jauniausia dalyvė buvo vos 3-jų metukų Adelė Jonušaitė.

Amžiaus grupėje iki 5 metų už sėkmingai įveiktą trasą apdovanoti buvo ne tik Adelė, bet ir Jorė Saudargaitė, Eliza Perier, Jokūbas Mažeika, Ąžuolas Petkus, Benediktas Krasauskas ir Ąžuolas Vasiliauskas.

6–8 metų amžiaus grupėje trečiąją vietą pelnė Vilius Judeikis, antrąją – Gabrielė Macaitytė ir Rokas Vasiliauskas, pirmoji vieta skirta Gretai Judeikytei ir Emiliui Paulauskui.

9–11 metų amžiaus grupėje trečioji vieta atiteko Taurui Bružinskiui, antroji – Benui Vasiliauskui, na, o užėmę pirmąją vietą džiaugėsi Viktorija Perier bei Benas Montrimas.

15–17 metų amžiaus grupėje pirmoji vieta skirta Inesai Perier ir Tadui Mikalauskui.

18–34 metų amžiaus grupėje trečiąją vietą pelnė Kristina Krasauskienė ir Laimonas Saudargas, antroji vieta skirta Monikai Judeikytei ir Eimantui Mažeikai, o pirmoji – Ramintai Vasiliauskienei ir Edmundui Ratkevičiui.

35–49 metų amžiaus grupėje treti atvažiavo Laima Ciparytė ir Giedrius Bružinskis, antri – Roma Macaitienė ir Jonas Mišeikis, o pirmoji prizinė vieta atiteko Laurai Bružinskienei ir Mantui Kėblai.

Vyriausiųjų amžiaus grupėje trečiąją vietą pelnė Jean-Luis Perier, antrąją vietą užėmė Robertas Asauskas, o pirmąja džiaugėsi Ramutė Jadenkienė bei Rolandas Judeikis.