Jaunučiai pralaimėjo tik finale

Šiaulių futbolo akademijos auklėtiniai (gim. 2002 m) tarptautiniame jaunučių turnyre Rygoje, kuriame dalyvavo 10 komandų iš Latvijos ir Lietuvos, iškovojo antrąją vietą.

Šiauliečiai grupėje iš ketverių žaistų varžybų nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ir užėmė pirmą vietą. Tačiau finale susitiko su kitos grupės nugalėtoja „Jūrmala“. Šiaulietis gynėjas Naglis Vaitiekūnas dėl šiurkštaus žaidimo buvo pašalintas iš aikštelės, šiauliečiai žaidė ne visu pajėgumu ir 0:3 nusileido Latvijos komandai.

„Geras turnyras, geros sąlygos, stiprios komandos, daug emocijų ir gražių epizodų. Gaila, kad finale pritrūko psichologinių, fizinių savybių“, – sakė vienuolikmečius treniruojantis Tadas Šalkauskas

Šiaulių futbolo akademijos komandos nariai: Ugnius Selvenis, Lukas Glodenis, Matas Petrauskas, Matas Garalevičius, Arnas Stoškus, Gerardas Janavičius, Rodenas Ringys, Grantas Jaseliūnas, Mantas Liaudenskas, Orestas Kiaurakis, Airidas Rimas, Deividas Daraškevičius, Naglis Vaitiekūnas, Evaldas Jurgelis, Rokas Steponkus.

„Šiaulių krašto“ inf.

Justo NIAURONIO nuotr.

PASIEKIMAS: Tado Šalkausko (pirmas dešinėje) treniruojami jaunieji futbolininkai tarptautiniame turnyre Rygoje užėmė antrąją vietą.