Karatistai laimėjo taurės varžybose

Kėdainiuose įvykusiose atvirose šalies moksleivių kiokušin karatė taurės finalinėse varžybose dalyvavo 14 Akmenės rajono sporto klubo „Energija“ atstovų.

Nugalėtojais tapo Arnas Gintalas (tarp 10-11 metų varžovų, sveriančių iki 45 kilogramų), Karolina Briedytė (12-14 m., iki 45 kg), Gabrielius Milius(13-14 m., iki 60 kg), Benas Vorevičius (jaunučių amžiaus grupė, iki 60 kg).

Tik finale, po pratęsimų nugalėtojams nusileido Simonas Jocaitis (jaunučiai iki 60 kg) ir Aretas Šimoliūnas (10-11 m., iki 50 kg) ir laimėjo sidabro medalius.

Trečiąsias vietas pelnė Justas Veignorius (iki 10 m., iki 35 kg), Benas Liniauskas (13-14 m., iki 60 kg).

Varžybose dalyvavo apie 700 sportininkų iš Lietuvos, Švedijos, Vengrijos. Beveik 40 komandų įskaitoje „Energijai“ atiteko 12 vieta.

Ramūnas ŽIMANTAS

J.Savickienės nuotr.

NUGALĖTOJAI: Šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybų nugalėtojais tapo Karolina Briedytė (iš kairės), Benas Vorevičius, Arnas Gintalas.