Kolegijos studentai svarsčius kilnojo geriausiai

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje vyko Lietuvos kolegijų studentų sporto žaidynių svarsčių kilnojimo finalinėse varžybose komandos varžėsi stūmimo ir rovimo rungtyse aštuoniose svorio kategorijose. Susumavus visus rezultatus Šiaulių valstybinės kolegijos komanda bendroje įskaitoje iškovojo pirmąją vietą.

Varžybose be šiauliečių dar rungtyniavo Vilniaus technologijų ir dizaino, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos, Kauno technikos, Klaipėdos, Alytaus, Žemaitijos ir Vilniaus kolegijų sportininkai. Antrąją vietą iškovojo Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos komanda, trečiąją – Vilniaus kolegijos sportininkai.

Šiaulių valstybinės kolegijos komandai atstovavęs Rytis Olišauskas svorio kategorijoje iki 63 kg iškovojo pirmąją vietą, Artur Tolkočiov svorio kategorijoje iki 68 kg pelnė antrąją vietą, Ginas Pamerneckis svorio kategorijoje iki 73 kg iškovojo pirmąją vietą, Justas Optas nugalėjo svorio kategorijoje iki 85 kg, o Julius Optas – svorio kategorijoje iki 95 kg, svorio kategorijoje per 105 kg antrąją vietą pelnė Tomas Cidikas (A12), o trečiąją – Edgaras Alejūnas.

Studentus varžyboms ruošė kūno kultūros dėstytojas Vytautas Padgureckas.

„Šiaulių krašto“ inf.

Asmeninė nuotr.

NUGALĖTOJAI: Šiaulių valstybinės kolegijos studentų komanda Vilniuje vykusiose svarsčių kilnojimo finalinėse varžybose iškovojo pirmąją vietą.