Krepšininkės nepasipriešino kaunietėms

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ komanda svečiuose rezultatu 42:78 (12:18, 7:19, 9:21, 14:20) nusileido Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ komandai.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiai, o įpusėjus kėliniui 5:0 atkarpą sužaidusios „Aistės“ išsiveržė į priekį – 12:7, tačiau tritaškis šiauliečių metimas neleido varžovėms sparčiai bėgti į priekį – 12:10. Kėlinio pabaigoje taikliau krepšį atakavo kaunietės, kurios po pirmųjų dešimties minučių įgijo 6 taškų persvarą – 18:12.

Antrajame kėlinyje du tritaškius iš eilės pataikė Laura Želnytė ir leido „Aistėms“ išsiveržti į priekį jau dviženkliu skirtumu – 24:12. Kėlinio viduryje po taiklių kauniečių metimų jų pranašumas šoktelėjo jau iki 16 taškų – 31:15, o „Šiaulių-Universiteto“ strategas Arūnas Kačerauskas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Tačiau sustyguoti šiauliečių žaidimo nepavyko, o krepšį taikliai atakavusios „Aistės“ dar labiau pabėgo į priekį – 37:19.

Trečiajame ketvirtyje „Aistės“ spurtavo 9:0 ir įgijo dar didesnį pranašumą – 50:22. Nors kėlinio pabaigoje atkarpą 6:0 sužaidė šiaulietės, tačiau tai priartėti prie „Aisčių“ nepadėjo. Pasibaigus kėliniui kaunietės pirmavo jau 58:28. Ketvirtasis kėlinys intrigos jau nebežadėjo. Iki rungtynių pabaigos kaunietės neatsipalaidavo ir „Šiaulių-Universiteto“ ekipai priartėti neleido.

„Aistėms-LSU-Paradis“ N. Skadaitė pelnė 15 taškų, J. Marmienė – 13, L. Želnytė – 12. „Šiauliams-Universitetui“ K. Turomsha įmetė 12 taškų, A. Tamutytė ir S. Kuodienė – po 7.

Pagal LMKL inf.

Lino ŠILKAIČIO nuotr.

KREPŠINIS: „Šiaulių-Universiteto“ krepšininkės kol kas neranda savo žaidimo. Šį sezoną šiaulietės iš devynių sužaistų rungtynių nelaimėjo nė vienų.