Kur­šė­niš­kiai lai­mė­jo, ak­me­niš­kiai pa­ty­rė ne­sėk­mes

Kur­šė­niš­kiai lai­mė­jo, ak­me­niš­kiai  pa­ty­rė ne­sėk­mes

Kuršėniškiai laimėjo, akmeniškiai  patyrė nesėkmes

Praėjusį savaitgalį prasidėjusių trečiosios pagal pajėgumą šalyje Regionų krepšinio lygos pirmenybių pirmąsias dvejas rungtynes Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai“ laimėjo, o Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ – pralaimėjo.

Algimantas BRIKAS

brikas@skrastas.lt

Susigrūmė kaimynai

Kuršėnų Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos sporto salėje, kurioje vyksta Regionų krepšinio lygos dvikovos, pradėti rungtynių sezoną penktadienio vakarą išsirikiavo „Granulta-Grafų baldai“ ir „Akmenės cementas“.

Sportininkus, žiūrovus pasveikino vieno iš šeimininkų komandos rėmėjų „Kristalo“ sporto klubo prezidentas Alfredas Jonuška. Džiugino šokėjos.

Rungtynių pradžioje pirmavo akmeniškiai, bet neilgai. Nerijus Keleras metė taiklų tritaškį, dar surengtos greitos atakos, ir jau penkiais taškais pirmauja šeimininkai, svečius priversdami prašyti minutės pertraukėlės.

Antrojo kėlinio pradžioje „Granultos-Grafų baldų“ persvara tapo dviženklė – 32:22. „Akmenės cementui“ ją pavyko sumažinti, bet į didžiąją pertrauką komandos išėjo, kuršėniškiams pirmaujant dešimties taškų skirtumu.

Permainingai vyko ir trečiasis kėlinys. Jam pasibaigus, švieslentėje išryškėjo rezultatas 68:54 – priekyje aikštės šeimininkai.

Paskutiniame kėlinyje jų persvara ištirpo. Akmeniškiai kapstėsi, kaip beįmanydami, likus žaisti mažiau kaip minutę – ir baudomis. Kuršėniškiai taikliais metimais nuo baudų linijos galutinai sužlugdė jų viltis. „Granulta-Grafų baldai“ laimėjo rezultatu 81:75 (26:19, 22:19, 20:16, 13:21).

Nugalėtojų komandoje Dovydas Valentėlis pelnė 22 taškus, surinko 27 naudingumo balus. Gintaro Kukanausko, atkovojusio 16 kamuolių, sąskaitoje 15, Mariaus Jankaičio – 12 taškų.

Akmeniškiams 17 taškų pelnė Nerijus Mika, 15 – Evaldas Radionovas, po 12 – Audrius Povilaitis ir Dainius Novickas.

Nugalėjo kauniečius

Šeštadienį Kuršėnų komanda Kaune nugalėjo „United-Radijas Tau“ ekipą rezultatu 74:59 (24:14, 10:20, 23:11, 17:14).

Pirmajame kėlinyje svečiai atakomis ir taikliais metimais pribloškė šeimininkus. Antrajame šie atsipeikėjo, rezultatą sumažino, o kėlinyje likus žaisti minutę, jį ir išlygino.

Trečiajame kėlinyje kuršėniškiai netruko rezultatu išeiti į priekį. Netrukus taškų skirtumas vėl tapo dviženklis.

Gintaras Kukanauskas ir Nerijus Keleras pelnė daugiausiai – po 17 taškų. Be to, G. Kukanauskas atkovojo 23 kamuolius, pasižymėjo 36 naudingumo balais.

Manto Jankaičio sąskaitoje 11 taškų.

„Akmenės cementas“ savojoje aikštėje priėmė Tauragės krepšinio klubo komandą.

Akmeniškiams ypač nesėkmingai susiklostė antrasis kėlinys. Rungtynės pralaimėtos – 82:99 (25:20, 11:28, 24:24, 22:27).

Laurynas Jacevičius pelnė 28, D. Novickas – 18, N. Mika – 10 taškų.

Kitų savaitgalio rungtynių rezultatai: Kauno Sabonio krepšinio centras – Druskininkų „Citus“ 72:89, Tauragės krepšinio klubas – Kauno rajono „Tornado“  102:79, Neringos „Kuršiai“ – Kupiškio KK „Kupiškis“ 74:65, Telšių „Telšiai“ – Kauno „United-Radijas Tau“ 89:83, Kretingos „Kretinga“ – Raseinių „Rasai“ 64:87, Panevėžio „Bangenė-Aivera“ – Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas 73:76, „Kretinga“ – „Kupiškis“ 71:89, „Rasai“ – Sabonio krepšinio centras 84:64, „Tornado“ – „Kuršiai“ 92:76, „Citius“ – Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas 87:80, „Bangenė-Aivera“ – „Telšiai“ 89:83.

Autoriaus nuotr.

VARŽOVAI: Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai“ (šviesi apranga) namuose įveikė Akmenės SC-KK „Akmenės cemento“ komandą rezultatu 81:75.