Plungiškei – sidabro medalis

Evaldo ZANIAUSKO nuotr.
Ant garbės pakylos – A. Jonušaitė (kairėje)
Telšiuose vyko XX Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionatas. Jame sėkmė lydėjo Plungės rajono atstovę Auksę Jonušaitę.

Žemaitijos sostinėje pasižymėjusi Auksė rungėsi svorio iki 45 kilogramų kategorijoje. Čia mūsiškė tarp trylikos varžovių užtikrintai pelnė sidabro medalį. Taigi pakartotas praėjusių metų toks pat solidus laimėjimas.

Kaip ir reikėjo tikėtis, šioje varžybų grupėje nugalėjo patyrusi Telšių atletė Brigita Remėzaitė, o jurbarkiškė Emilija Pukelytė buvo trečioji.

Primintina, kad Auksė šiais metais jau buvo nudžiuginusi svariais laimėjimais šalies čempionatuose: jaunių iki 15 metų sidabro medaliu Marijampolėje (beje, ten rungtyniauta vaikinų kompanijoje) ir jaunių merginų iki 17 metų čempionės titulu Panevėžyje.

Komandinėje įskaitoje plungiškės tarp 11 Lietuvos miestų ir rajonų rinktinių užėmė penktąją vietą.