Pralaimėjimų nepavyko išvengti

Šalies regionų lygos pirmenybių praėjęs savaitgalis apskrities komandoms nebuvo labai linksmas. „Akmenės cementas“ iš dviejų rungtynių pelnė pirmąją šiame sezone pergalę, o Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai“ – patyrė pirmąjį pralaimėjimą.

Algimantas BRIKAS

brikas@skrastas.lt

Rungtynės Panevėžyje laimėtos

Kuršėnų „Granulta-Grafų baldai“ Panevėžyje nugalėjo „Bangenę-Aiverą“ rezultatu 82:68 (23:17, 20:13, 18:16, 21:22).

Jau ne pirmose rungtynėse komandos taškų sąskaitą atidarė Nerijus Keleras. Kėlinio viduryje šeimininkai buvo persvėrę rezultatą savo naudai, bet tai jiems buvo pasisekę vienintelį kartą šiose rungtynėse.

Pirmajame kėlinyje Gintaras Kukanauskas pelnė 11, N. Keleras – 7 taškus, aktyviam žaidimui skatindami ir komandos draugus.

Antrajame kėlinyje likus žaisti apie 3 minutes, Nerijus Daunoravičius sumetė du baudos metimus, ir kuršėniškių persvara tapo dviženklė – 34:24.

Įpusėjus trečiajam kėliniui, „Granulta-Grafų baldai“ jau pirmavo 16 taškų skirtumu.

Paskutiniame kėlinyje panevėžiečiai dar bandė rungtynėms sugrąžinti intrigą, porą kartų švystelėję tritaškius. Kuršėniškių treneris Egidijus Morkūnas paprašė minutės pertraukėlės, po jos „Bangenės-Aiveros“ viltys laimėti nutolo negrįžtamai.

G. Kukanauskas pelnė 20 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir surinko 28 naudingumo balus. Dovydo Valentėlio sąskaitoje 18 (6 rezultatyvūs perdavimai, 4 taiklūs tritaškiai iš 5), Mindaugo Kumpio – 12 (12 atkovotų kamuolių) taškų.

Pirmasis pralaimėjimas

Šeštadienį Kuršėnuose „Granulta-Grafų baldai“ žaidė su Druskininkų „Citus“. Abi komandos iki tol buvo laimėjusios po trejas rungtynes ir dar nepatyrusios nesėkmės.

Pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai visą laiką pirmavo. Antrajame svečiai ėmė taikliai atakuoti iš toli, kibiau gintis, prasiveržti prie druskininkiečių krepšio tapo sunkiau. Jie varžovus ne tik prisivijo, bet ir rezultatą persvėrė.

Dabar išlyginti rezultatą stengėsi kuršėniškiai. Po trijų kėlinių juos nuo „Citus“ komandos skyrė tik penki taškai.

Rungtynes rezultatu 78:70 (14:16, 29:21, 20:21, 15:12) laimėjo „Citus“.

Daugiausiai – 20 taškų – pelnė, 17 kamuolių atkovojo G. Kukanauskas. Jis surinko 25 naudingumo balus. Mariaus Jankaičio sąskaitoje 13 taškų (3 taiklūs tritaškiai iš 4).

Šeimininkai įveikti

Akmenės SC-KK „Akmenės cementas“ savojoje aikštėje priėmė Kauno „United-Radijas Tau“ ekipą. Pralaimėta rezultatu 85:102 (18:22, 21:28, 22:26, 24:26).

Laurynas Jacevičius buvo rezultatyviausias aikštelėje, pelnęs 24 taškus. Nerijaus Mikos (7 rezultatyvūs perdavimai) ir Audriaus Povilaičio sąskaitoje po 17 taškų.

Šeštadienį „Akmenės cementas“ Panevėžyje iškovojo pirmąją šio sezono pergalę. „Bangenė-Aivera“ įveikta rezultatu 87:77 (26:22, 26:17, 20:26, 15:12).

Daugiausiai – 26 taškus – pelnė L. Jacevičius (6 taiklūs tritaškiai iš 12-os, 26 naudingumo balai), 15 – N. Mika, 14 – A. Povilaitis, 11 – Rimvydas Sasnauskas.

Kiti Regionų krepšinio lygos A diviziono savaitgalio rungtynių rezultatai: Telšių „Telšiai“ – Druskininkų „Citus“ 70:77, Kauno Sabonio krepšinio centras – Kupiškio „Kupiškis“ 74:84, Kretingos „Kretinga“ – Kauno rajono „Tornado“ 90:83, Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas – Raseinių „Rasai“ 89:94, Tauragės krepšinio klubas – Neringos „Kuršiai“ 92:64.

„Granulta-Grafų baldai“ dabar yra ketvirtojoje, „Akmenės cementas“ – vienuoliktojoje turnyrinės lentelės vietoje tarp keturiolikos diviziono komandų.

Autoriaus nuotr.

VARŽOVAI: Kuršėniškių komanda (balta apranga) pralaimėjo svečiams iš Druskininkų.