Šiau­lie­tėms for­tū­na ne­nu­si­šyp­so­jo

Šiaulietėms fortūna nenusišypsojo

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse Šiaulių „Šiauliai-Universitetas“ ekipa namuose 62:81 (13:26, 16:16, 17:24, 16:15) nusileido daugkartinėms lygos prizininkėms Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkėms.

Klaipėdietės jau rungtynių pradžioje išsiveržė į priekį 16:7, o po pirmojo kėlinio komandas jau skyrė 13 taškų – 26:13. Ketvirtajame kėlinyje klaipėdietės pasiekė ir 30 taškų persvarą (80:50), tačiau iki nuaidint finalinei sirenai šiaulietėms pavyko sušvelninti rezultatą.

Šiaulietėms 19 taškų pelnė Silvija Kuodienė, 17 taškų – Indrė Mikėlėnaitė.

„Fortūnai“ Monika Grigalauskytė pelnė 23 taškus, Lina Aglinskaitė pridėjo 18 taškų, Simona Dobrovolskytė – 12.

„Fortūna“ (7 pergalės, 5 pralaimėjimai) LMKL čempionate užima trečiąją vietą, o šiaulietės patyrė jau dvyliktąją nesėkmę ir yra aštuntoje pozicijoje.